Potrebuju helpnou s Bannerama

Cusik ... mam www s pomoci iframe [ramy] a kdyz kliknu na odkaz tak se mi na strance ktera se objevi v rame objevi taky banner a druhy banner mam naspodu indexove stranky ... prosim jak mam udelat jenom jeden banner na strance ... dekuju za odpovedi
Kdyv administraci adresu rámu do kterého se má reklama nahrát a nahraj ty stránky znova na web
Nejak mi to ale nejde .... asi to nechapu :o( administraci adresu rámu ? Co to je ? Hmmm spis co je to vsechno ? :o)))
když se tady příhlásíš na webzdarma na svůj účet taxi vlastně v administraci svích stránek ... a tam je to někde v menu nastavení reklamy ... máš to popsané v podpoře
V nastaveni si muzes vybrat, zda chces reklamu na uvodni strance naore, nebo na kazde strance dole. Default je to druhe. To ale znamena, ze reklama je na _kazde_ strance dole, takze i v kazdem framu. Pokud nechces reklamu nahore, ale na vsech strankach dole, neexistuje jednoduche reseni. Musel bys v tech framech pouzit nejakej figl na odstraneni reklamy.
Mozna trochu offtopic, ale myslim, ze problem by to vyresilo - pokud ti vadi, ze je reklama na KAZDE strance dole - tzn. treba i v ramu s hlavickou nebo s menu, kam se samozrejme vubec nehodi - muzes pouzit div/css layout. A nejen kvuli tomu, je to vazne mnohem praktictejsi a lepsi nez ramy. Podivej se na http://www.jakpsatweb.cz, z te stranky se to da krasne naucit. Pak muzes mit banner na kazde strance dole, ale jenom v tom oddilu s obsahem (jako to mam treba ja), a do menu a hlavicky se ti zadna reklama automaticky vkladat nebude... Nebo si dej reklamu jen na uvodni stranku nahoru.