POMOC jsem zoufalý

Nepovolený přístup!
Přístup nebyl povolen. Zřejmě kvůli chybějícímu soubor index.html, index.htm, index.php v _kořenovém_ adresáři atp.
Pozor: system je citlivý na velikost písmen ! (tzn., že Index.htm není totéž, co index.htm)
Stejně tak nefunguje, pokud je index.html umístěn v nějakém podadresáři.

Stále se mi to zobrazuje když vstoupím do poštovní schránky, nevím co s tím zkusil jsem snad všechno možné, různě přejmenovávat soubory, manipulovat s nimi, přitom soubor index.html mám a mám ho v kořenovém adresáři.
Pár dnů trvá než se po registraci schránka vytvoří a musíš si na ni poslat email aby se aktivovala,
pokud si nenastavil že ji chceš už při registraci můžeš to dodatečně udělat v administraci
Web mám již déle než pár dní.

Jaký mail si na ni mám poslat a na jakou adresu?
Děkuji

Toto je vše co mám v nastavení schránky:
E-mail (nastavení Vaší domény @cabalsoft.wz.cz)
Neaktivní
Přesměrování na jcjr@seznam.cz
Aktivní schránka
Aktivní schránka se zasíláním kopií na jcjr@seznam.cz
(Změna se projeví do 30ti minut, děkujeme za pochopení)


Adresa mimo webzdarma:
Při změně této adresy bude na zadanou adresu odeslána žádost o potvrzení.
Pozn.: při změně adresy a zároveň nastavení přesměrování na tuto adresu postupujte prosím ve dvou krocích: nejprve je nutné změnit a potvrdit adresu a až poté nastavit přesměrování.
no podle toho co vidím máš tu schránku nastavenou akorát na přesměrování mailů na tvoji adresu na seznamu takže proto se tam nemůžeš dostat nemáš ji aktivní..
Já mám podobný problém se schránkou. Ačkoliv jsem se registroval před týdnem a nastavil jsem ji na aktivní, ještě stále se do ní nemohu dostat ačkoliv soubor index.html na servru mám. Nevím ani jak nastavit tvar ema-lové schránky(tedy to co je před @vyvarzvrany.wz.cz ) a tedy nemám ponětí kam mám zaslat první email aby se mi aktivovala
http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=19758&t=19758