Couldnt execute query1....co s tim?

V pohode sme kecali pres ICq, byli sme registrovani na webu www.fg-et.wz.cz a najednou prestaly stranky fungovat......cim to je? pise to

Couldnt execute query1
Tak to sem zase ja....tak sme hledali az sme zjistili ze se nam nekdo nejspis boura do webu...nasli sme totiz podezrele podobnou adresu www.fg.et.wz.cz a my mame akorat misto tecky pomlcku......tudiz je asi jasny, ze nekdo zkousi hacknout web...proto zadam administratory wz aby na nas web davali v nejblizsi dobe vetsi pozornost........Diky
Nas web je www.fg-et.wz.cz a ne www.fg.et.wz.cz

Diky moc
uz ten web smazal.........bylo na nej napsano testovaci web, ale uz to tam neni
A uz je tam zase napsano testovaci stranka........ Pls pokuste se ho zneskodnit......Jak se muzu branit utokum hackeru na nas web?
nastavit si nepřůstřelné heslo to je asi tak všechno
A herdek. Ted jsem koukal na ten original a mam dojem, ze by se opravdu meli VSICHNI admini na WZ a prilehlych serverech strhnout a ochranit tuhle nenahraditelnou perlu.

At se na mne nikdo nezlobi, ale jestli se tohle snazi nekdo hacknout tak je na hlavu. A fakticky si muzes ten dohled jen prat. Je to zadarminko, nezapomen. Je to jen a jen tvoje zalezitost.
No, vis Smoulo, mozna ze to neni perla, ale proc hackovat zrovna tohle? To je fakt nekdo na hlavu........Nekdo je holt blbec.......A to neni nadavka ale diagnoza......Jo, zadarmo to je, za což sme vděčni všem co maj s timhle projektem co dělat........
Pokud si nastavíš nějaké neuhádnutelné heslo, můžou ti hacknout akorát buď nějaký velký frajeři nebo admini WZ...
No jo, heslo sem prenastavil na takovy, ze ho neuhadne nikdo......
Ani ty ? ;-)
ani ja......nema semnou nic spolecnyho..vymyslena spletice cisel a pismen,,,,,,
Když ho neuhádneš, tak jak se přihlásíš? :)
teda nevim, jak vy, ale ja svoje hesla nehadam, ja si je pamatuju ;-)
Cože ? víš jak to je nebezpečný ? kdyby třeba přileteli ufoni a vymyli ti mozek tak ti klidně můžou hacknout web :-))
kdyz by mi ho vymyli, tak uz by mi to pak bylo asi jedno, ne?
co ty víš třeba by to byli ufoni webmasteři a vymyli by ti akorát heslo
tak to bych musel nekde vyhrabat tu zalohu, kde mam to heslo ulozeny. jenom doufam, ze by mi nevymyli i to heslo k tomu souboru s heslama ;-)