hw.wz.cz

Nechci nic rikat, tak to napisu....

Na vyse uvedeny adrese je pouze reklama a rozkosna animace ve flashi...
Ne, že bych o ni mel zajem, ale mam... Ocenil bych alespon adresu webmastera, abych vedel jestli ji hodla pouzivat..
Navic ty stranky nejsou ani v katalogu.. skoda adresy :[
Hmm... tak to já mám podobný problém s adresou http://www.topa.wz.cz/. TOPA je název našeho skautského oddílu a rád bych na tuto adresu tedy umístil naše stránky. Momentálně jsou stránky na této adrese o ničem... (už je to tam asi půl roku)
http://hardware.wz.cz/ tak obsazeny blbosti!
tyhle kraviny piste na podpora@webzdarma.cz, ostatni uzivatele to asi moc zajimat nebude

vsechny ty adresy byly uvolneny (u vsech platilo, ze byly nekolik mesicu de facto prazdne)
JendaLinda: Dostal jsem mail:

Právě Vám byla zřízena doména topa.wz.cz.

s uživatelským jménem a heslem, i když jsem nic nezakládal. Chceš to?
Tak to jsem zakládal já a koukám, že mi ten mail ještě nepřišel, už jsem tam i nahrál provizorní soubor index.html (zítra nahraju zbytek), pošli mi to prosím na "jendalinda@centrum.cz" Díky!
Podle řádku
X-mailer: Mozilla/5.0 (Windows; U; Win98; cs-CZ; rv:1.7) Gecko/20040616
to vypadá, jako by to admini posílali ručně. Mail jsem Ti přeposlal.
Děkuju! Nějakým způsobem se tam dostala vaše mailová adresa :-O Ale už je to OK, nastavil jsem tam svojí adresu a změnil jsem si heslo.

PS: Kdybyste mi nenapsal, tak bych ani nevěděl, že došlo k úniku hesla :-)
JendaLinda: Není zač. Ještě něco: tady si tykáme.
>Právě Vám byla zřízena doména topa.wz.cz

Tak takovýhle maily mi choděj skoro furt....
OK, beru to na vědomí.
Johny: to tedy musíš mít zábavu s mejlama, a co kdyby ti furt chodily prachy a ty je musel furt vracet, to by bylo horší, že ?
s tim mailem to bude fact

nez sem se sem vratil byla adresa hw.wz.cz plna... :(

no co, musi mi stacit hardware...
Co jsem včera slíbil, už je splněno. www.topa.wz.cz už obsahuje stránky, je to sice ještě trochu nedodělané, ale funguje to. Stránky jsem na WZ přestěhoval z původní adresy http://mujweb.cz/www/topa :-)
Jen pevne doufam, ze to s tou adresou nedopadne jako dosud...

No, nic... jdu předělávat logo....................
JendaLinda: document.all je nestandardní rozšíření MSIE. Jiné prohlížeče ho neznají.

Vidím, že CSS docela umíš. Až se naučíš pozicovat, vystačíš si i bez tabulek. Věř mi, že je to jednodušší, než s tabulkami.
Je to fakt lepší, teď s tim blbnu dva dny a začíná se mi to zdát jednodušší než psát souvisle text za sebou ;)
Díky za hodnocení. Tak už jsem ty nedodělky opravil - byla to jen chyba ve stylopisu. Jinak to pozicování je docela zajímavé, stáhnul jsem si offline verzi jakpsatweb.cz, a tak si o tom něco přečtu. Když se mi to pozicování bude líbit, tak ty stránky předělám.
jj, to je dobrej web

btw.: ta diskuze je nejaka rozbitá-
do kolonky e-mail se mi vzdycky vyplni neco jinyho... (co sem v zivote nepsal!)
Když jsem si ty své stránky procházel, jestli někde něco nechybí, s hrůzou jsem zjistil, že tam mám na několika místech u adres k obrázkům lomítka "\", takže se ty obrázky nenačetly. Už je to opraveno. Ale že jsem si této začátečnické chyby předtím nevšiml! Na Mujweb.cz to nevadilo - ten jede pod Widlema, tam projde kdeco - malý velký písmena, všechno je jedno. Jenže Mujweb nemá zdarma FTP a má dlouhý adresy, a proto se stěhuju na WZ.
taky bych chtel adresu s mojim jmenem kos.wz.cz misto toho tam je nejakej kurz obranný strelby
JendaLinda: Na vadné linky ("\") a další vychytávky je dobré si nainstalovat Mozillu nebo FireFoxe. Pak časem zjistíš, jak jednoduše se optimalizuje pro Mozillu a jak obtížně pro MSIE (pro každou verzi zvlášť).
no, rychlejsi nez zkouset vsechny odkazy je ve vsech souborech ty lomitka nahradit kouzelnou funkci editoru, ktera se nazyva nahradit vse. a pro nove psane odkazy si staci dat pozor. pouzit validator taky neni od veci...
samozrejme je vice nez dobre naistalovat si mozillu nebo ff
Mozillu mám, ale používám ji jenom pro surfování po Netu, není asociovaná s HTML souborama.