Hesla na wz.cz

Chtěl bych se zeptat proč wz.cz kontroluje mé hesla při změně a nedovolí mi jej změnit pokud je založené na (podle wz.cz, i když třeba není) stejném slovu nebo pokud je příliš jednoduché? Podle mě je snad má věc jaké heslo si zvolím a pokud je založené na stejném slovu jako předchozí nebo pokud je příliš jednoduché snad nikomu nemusí vadit.
<HTML>je to z bezpecnostnich duvodu prave pro ty, kteri o tom priliz nevedi a nedokazi se chranit sami</HTML>
už jsem to psal - jakou výhodu má heslo ve stylu q6-*i7w[g ? Heslo se má pamatovat, ne zapomínat ;) A pamatovat se dá jedině nějaké slovo či rozumná kombinace slabik. Max. tak ještě prvních deset číslic konstanty pí. Naopak pokud se heslo zapomíná, tak ho user uloží do počítače jako něco automatického nebo přilepí na monitor jako nápis na papírku... má pak taková bezpečnost smysl? udělej referendum o zrušení téhle kontroly a uvidíš, kolik lidí by bylo pro.
<HTML>to nikdo netvrdi...
ale heslo: "Richard23CS" je napriklad zapamatovatelne snadno a lepit ho nikam nemusim

uz jenom "richardthemoderator" je do jiste miry dostacujici</HTML>
Ale právě takováhle hesla WZ moc nebere ;)
<HTML>ja s tim nikdy konflikt nemel</HTML>
<HTML>> A pamatovat se dá jedině nějaké slovo či rozumná kombinace slabik.

kdo ti brani nastavit si prave takoveto heslo? asi bylo vhodne uvest nejake heslo, ktere neslo nastavit abychom se mohli bavit konkretne

> má pak taková bezpečnost smysl?

kdybych si myslel, ze ne, tak to nedelam, i kdyz pravda, uznavam, ze to neni dotazene, ze lide by se meli prvni poucit jake to heslo si maji nastavit (jak ho vymyslet)

> udělej referendum o zrušení téhle kontroly a uvidíš, kolik lidí by bylo pro.

... to by dopadlo, kdybychom se tim ridili vzdycky :-)</HTML>
Tak napříkald johny125 nejde nastavit?!

Už se to tu před časem řešilo.....