Stahování větších souborů

Pravidelně se mi na WebZdarma stává, že nelze stáhnout větší soubory. Někdo říkal, že nejdou soubory větší než 1 MB. Nikde jsem ale v podmínkách nenašel, že by tu nějaké omezení bylo, a tak se chci admina zeptat:

Je to naschvál, nebo je to chyba?

Myslím, že kdyby to jít začalo, tak by to pomohlo několika tisícům lidí...
vim, ze se to stava,
zalezi na kvalite spojeni

neni to umyslne, ale reseni nemam
jestli nekdo z vas provozuje apache 2 se zatezi kolem tisice soucasnych spojeni tak se mi prosim ozvete (stejna verze apache na stejnem pocitaci pro hlavni server www.webzdarma.cz tohle nedela)
To je ciste pripojenim... me se teda nikdy nestalo ze by pripojeni na wz nejak zmrzlo a upload ten chodi absolutne bezvaden (hlavne proto ze mi muj provider zapomnel upload omezit;-))

Mira: Apache 2 mam pustenyho doma na Widlych ale jenom na nasi "malou" mestskou LAN (cca 400 kompu)+FTP, takze tvyho zatizeni se asi tezko dockam..;-))
Tak zkouším tři programy na download: MS Internet Explorer, RealDownload a Download Accelerator. A musím říct, že ten třetí to zvládnul. Když jsem to psal poprvé, tak jsem ho ještě neměl. Ten ale má problémy zase jinde, třeba na Bonuswebu, tam se zase vyplatí RealDownload (součást balíku RealPlayer 8).
Jako vždy: pokud chceš ideál, musíš mít těch programů více... :-|
spis 'pokud chces ideal, musis mit lajnu'...
jojo, my paternici ;-)