Nefunkčný index.html

Používam SW JAlbum na vytvorenie stránky html, fotogalérie. Na mojom disku bez problémov beží, ale po nakopírovaní na FTP sa na stránke cardinalle.euweb.cz nič nezobrazí. Neviem si s tým rady. Pomôžte, prosím. Ďakujem
Zkus se ujistit, že je název index.html skutečně malými písmeny. Jinak to nebude fungovat.

Teď vidím, že cardinalle.euweb.cz funguje. Zkus reload s podrženým shiftem.
ale ja tam vidím iba reklamu :(
a zvyšok je biely, pričom je tam obsah - začiatok galéire
Máš tam příliš mnoho rámů a tabulek. Začátečníci by rámy vůbec neměli zkoušet a tabulky jen na data.

Já zase nevidím reklamu.
V Opeře vidim taky jen reklamu ale když si tam hodnim je tuhle stránku z toho framesetu tak je to ok:
http://cardinalle.euweb.cz/index-frame.html
to je divné... robí to SW "JAlbum", automaticky, ani do toho nezasahujem.
A kamarátovi to robí stránky bez problémov :(
Čo sa s tým dá robiť?
tiež používam Operu
Stejně je divné, že máš reklamu ještě před <!DOCTYPE... Máš ho na prvním řádku?
Ještě je mi divné, proč máš index.html v HTML 4.01 Frameset a samotné rámy v HTML 3.2 Final.
to neviem ani ja, ako hovorím, robí to ten SW automaticky :(
Autor: Progress (progress.wz.cz)
Datum: 09. 07. 2004 18:20

V Opeře vidim taky jen reklamu ale když si tam hodnim je tuhle stránku z toho framesetu tak je to ok:
http://cardinalle.euweb.cz/index-frame.html


ale keď kliknem zasa na tie Letecké dni, tak mám error... file does not exist ?!?!
teraz som si dal ten kód pre reklamu do svojho index.html na svojom disku. Chová sa to rovnako - biela stránka a nič ďalej... problém je tá reklama!
tak a mám to!

Nastavil som umiestnenie reklamy na stránky dole, a funguje to. Ten kód sa zapisoval na začiatok súboru, a to spôsobilo nefunkčnosť mojej stránky :(
Vkládá se to hnedka za <BODY> když je to nahoře, pokud to máš aspoň trochu čistě napsané jet by to mělo i stím
Máš chybu v generátoru. Hlavní stránku můžeš mít buď s <body> nebo s <frameset> a kde máš rozdělení na ty rámce, tam nemá reklama co dělat. Dala se tam automaticky, protože jsi ji nedal do jednoho z rámců a ten nemáš nastavený (asi) na wz.cz ve svém nastavení. Oprav si ten hlavní index.html na pouhou hlavičku a rámce v html a do index-html.htm dej za body odkaz na reklamu a tento soubor zaregistruj v nastavení na wz.cz. Asi ti ten tvůj automat pro vygenerování kódu bez přesného nastavení nic dobře neudělá.