ab.wz.cz

jen tak jsem zkusil napsat, jestli existuje "http://ab.wz.cz".
za par vterin jsem byl AUTOMATICKY presmerovan na jiny site na wz - enormity.

ma otazka (urcena pro majitele ab.wz.cz) zni: proc? proc riskujete smazani sveho (tak trochu zbytecneho) webu? jaky to ma smysl? je to vrozena tendence podvadet?
to je vcelku zbytecne, reknu to takhle: poruseni pravidel to sice je, ale mame cas resit jen podstatne veci, coz tohle neni
jakmile nekde vidim counter-strike clan, pochybuju o inteligenci autoru..
Admin:
No tak teď se lumpům tady rozsvítěj oči protože zas maj něco nového co můžou proti pravidlum viditelně bez postihu dělat...
ad cs klany:
videl jsem jednu stranku, kde byla napsana 'autorizace ' v javascriptu ;-), tj. if(zadany_heslo!=dobry_heslo) alert() else location.href='...'
no... dyt to rikam CSkari.. akorat kopirujou kod buhvi vodkud a ten napad autentikace pomoci js... to by ani me nenapadlo..
ehm..
dyt to rikam CSkari.. akorat kopirujou kod buhvi vodkud
----------
Hraju CS ale kopčit cizí zdrojáky to je pro mě fakt zbytečné
Nerikam vsichni, ale tady u nas to dela kdekdo... Ostatne uz to ze vubec vis o tomhle foru ukazuje ze tvuj pripad to nebude, takze sorry
nic proti cs, ale hodne proti cskovejm lama-klanum ;-)
(ba ne, je s nima celkem sranda ;-))
.. jo to jo a hlavne si cist jejich GBooky

(www.sweb.cz/thc-t) a tam odtud dal...
;-D
Co je to za blby? Nemám rád lidi, který na PC hrajou jen hry. Já jsem hrál naposled Mafii asi před půl rokem. To byla jen výjimka, jinak před tim asi rok jsem pořádně na hru nešáh. Opravdu tyhle lidi nemam rád :-(
Sou to absolutni magori.. Dyt si staci precist ty guestbooky a to mluvi za vse
heh, budte radi ze takovy zoo jaky vidite v tom guestbooku nemate ve tride, jako bych cet jejich slova :-) .. pouceni: nechodte na prumyslovku ;-)
Ja mam ve tride skoro same devcata me je hej;-))
abych ja mel ve tride samy devcata, museli by ve tride byt jen 3lidi (se mnou 4), vic slecen totiz v rocniku nemame :-)) je to bida .. ale netvrdim ze by takhle vypadala cela skola .. z neceho se sice zveda zaludek ale ty ctvrtacky .. ;-) .. z tech se zveda neco jinyho ..
;-) Zasrani CS-kaři. Je to banda tupců, ty g-booky jsou někdy fakt dobrý. A heslo v JS ? Tak to se jen tiše směji.....
Hmm já CS ani nerozjedu ;-))
Jiri Valousek:
>A heslo v JS ? Tak to jen tiše onanuji.....

ehm.....
ale i JS umi udelat zakernou vychytavku.. viz heslo=nazev html souboru
a onanovat se u toho nemusi :)
Fuj šílený stránky ....
Takovej hmus sem ještě nevyděl........
To ste stěma rámama přehnali co?