On-line zjištění plateb

Mám takový problém, na svých stránkách provozuji placenou službu - tzn. uživatel mi musí poslat na účet určitou částku peněz, abych mu službu aktivoval. Každý den musím prolejzat svůj účet a zjišťovat, kdo zaplatil a podle toho mu službu aktivovat.
Dá se pomocí nějaké automatické služby, kterou poskytuje banka, zjistit, kteří uživatelé mi peníze poslali? Abych již nemusel prolejzat svúj účet. Bylo by to rychlejší jak pro uživatele tak pro mě.
Která je to banka a v jaké formě poskytuje tyto informace? Podle mne je to řešitelné.
To je jedno, jaký to je účet, prostě tak obecně, jestli to u nějaké banky jde. Já mám účet u ČSOB, ale pokud by to zrovna zde nešlo a jinde ano, není důvod nezaložit si nový účet...
<HTML>takoveto sluzby jiste poskytuje eBanka nicmene nejprve bych se ujistil co presne ti dovoli a zda to vubec mozne je (mozne to je ;)</HTML>
No urcite si pude stahnout vypis v nejakym "rozumnym" formatu a ten pak prohnat PHP scriptem ;)
ale furt je tu rucni zasah.
no asi te zklamu ale zcela automatikcky to nepude.
vzdy budes muset stahnout rucne data o prichozich pladbach(kuli bezpecnosti) ale pak uz si z phpkem nejak poradis
Některé banky posílají zprávu o provedené platbě mailem nešifrovaně. Toho by se dalo využít.
Jde mi hlavně o to on-line, aby se to dalo bez zásahu člověka zjistit třeba hodinu po přijetí platby.
<HTML>na tohle ti budou opravdu stacit vypisy - jake dela treba ebanka

btw: do hodiny neni online, online platby zacala vcera podporovat csob</HTML>
dobře, online to není, ale takovej detailista nejsem, prostě mi to stačí do několika málo hodin. No jasně, asi jediná možnost je zjistit to pomocí těch mailů a funkcí IMAP... ale průser by byl, kdyby banka někdy začala posílat ty maily jinak sepsané, takže by tam moje nadefinovaná funkce variabilní symbol neobjevila... ale to snad nedělají každý týden.
TO mira: o žádný on-line platby mi nejde, ti uživatelé mi prostě a jenom budou posílat peníze na můj účet a já chci tu skutečnost, že mi je poslali, automaticky zjišťovat.
www.platba.cz ;)