Nefunkcni mail.wz.cz

Kdypak bude funkcni web prisup mailu, nechce se mi tam porad chodit prez administraci
prihlasovat se je samozrejme nutne i nadale, ale pridal jsem tam presmerovani z mail.wz.cz na wz.cz/mail/ takze to pujde i z teto adresy
No tak to je fakt super system, kdyz chci dat spravu mailu nekomu kdo do chodu webu nema co kecat, tak to tady proste nejde, trapny pop3 tu nefunguje ani blbej samostatnej pristu na k poste. Doufam ze se nas s timhle ozve vic, aby jsme vas donutili myslet
2 erw:
aha, a vis, ze heslo k mailu je stejny jako pro 'administraci webu'?
to jkt:

asi si nerozumime, do mailu se tu dostanu jen prez administraci webu, tak je snad jasny ze heslo je jen jedno
to jkt:

asi si nerozumime, do mailu se tu dostanu jen prez administraci webu, tak je snad jasny ze heslo je jen jedno
Tak zmena, mail.wz.cz funguje, jen bych se tedy chtel admina zeptat jesli jde zmenit heslo do mailu z teto stranky a heslo do administrace webu
nevim, v cem je problem. kdyz nejsi prihlasenej a otevres wz.cz/mail, tak te vyzve k prihlaseni.

takze bych pochopil nechut jednou klikat navic (prihlaseni z wz.cz, pak kliknuti na 'postovni schranka'), ale takhle?

kdyztak mi to prosim vysvetli. diky
.. taky sem trochu nepochopil vo co go :-)

jestli nemaj na mysli automaticky prihlaseni (pres cookie)
Vysvetleni:

stranky mail.wz.cz nebyly funkcni, proto jsem to sem psal, uz funkcni jsou , v poradku, dale mam na admina dotaz jestli nejde nastavit jine prihlasovaci heslo do mailu na techto strankach a do administrace webu na strance www.wz.cz?
To nejde, ty jmena sou stejny
Myslim, ze udelat jednoduche rozhrani pro spravu posty pomoci php neni tak tezke. Navic se takovy skript da urcite nekde stahnout. Pak akorat zaheslujes pristup na tu danou stranku (dle libosti i jednotlive funkce, kdyz si s tim vyhrajes) a heslo mailu muze zustat stejny jako pro administraci, protoze bude napsany primo ve skriptu :o)))
Jo vlastni webmail je jiny café
Jj, php mi bohuzel nerika pane, takze to nemuzu udelat, jooo pokud by se nasla dobra duse ktera by mi poslala svoje zdrojaky...., to by bylo jiny café
Erw: zrovna jeden stahuju, jenom nevim jak bude fungovat, uvidime...
Pripojuje se to pres POP3, takze to problem nijak neresi, ale funguje...
Sojkovec: a moh bys mi hodit link? vim ze neresi problem, ale rad to vyzkousim
Erw: http://www.v-webmail.co.uk/downloads/v-webmail-1.5.0.tar.gz
diky
A zas nejde:-(((((( Ja uz fakt asi budu brecet
Vy tu píšete něco o vlastnim rozhraní na maily. to přece vždy jde jen přes pop3, nebo to jde i jinak, aby to tady na wz fungovalo? Asi těžko ne?
Je to jenom pres pop3...;-(