Forum phpBB

Nahral jsem a nainstaloval forum phpBB 2.0.8a a vsechno v poho .. Pak jsem menil hlavni logo a forum mi spadlo a dela to do tedka toto - http://kino-forum.unas.cz/ .. Nevite, cim to je? Zkousel jsem tam davat i verzi 2.0.7a a stejny problem .. Diky
V souboru "functions.php" sis omylem smazal uvozovku nebo středník na řádku 719 (nebo i kousíček výše)

P.S.: Musel bych ten soubor vidět, ale do fóra ho nedávej, kdyžtak mi ho pošli na mail:

Petr
Ne .. Ja jsem se v tom nehrabal .. Udelal jsem novou domenu vcera vecer a vsechno v poho ale ted je to tam zase ..
jak mas ten obrazek s tim logem phpBB.. je v templates\subSilver\images\logo_phpBB.gif tak ho nahrad tvym obrazkem se stejnym nazvem
A co myslis ze sem udelal? Zas tak blbej nejsem .. Ja sem si udelal novou domenu kinoforum.unas.cz a tam je to zase .. Instaluju phpBB stazeny z phpbb.cz, verze 2.0.8a .. Nebo si myslim, ze jsem neco spatne zadal v instalaci toho fora ..
Me to jde uplne normalne.. prekopiroval jsem to a funguje jako hodinky, ktery nejsou od vetnamcu :-)
Nemuze to bejt tema reklamama. Ja mam reklamu na uvodni strance na hore a na forum zadny reklamy nemam
Jo na 100% je to tema reklamama. V nastaveni si nastav reklamu jenom na uvodni strance nahore a melo by to slapat..
Akorat bych si ty soubory znovu na web prekopiroval, protoze tomu robotovi to bude trvat dlouho nez z tech vsech stranek odstrani tu reklamu co je dole

Toť vše.. Funguje?
No tedy snad ANO