Nemůžu editovat, mazat ani přejmenovávat

Jak už vyplývá z nadpisu nic z toho tady na webzdarma nemůžu udělat a to když se na svůj účet přihlásím přes ftp:// a potom zase se přihlásím normálně. A to vše nemůže udělat na WIN XP , ale když se do složky ftp:// přihlásím na WIN 98 tak potom můžu na WIN 98 mazat, editovat a přejmenovávat.
Nevíte kde je chyba?
A jěště něco všechno se to dá dopořádku až asi za týden po posledním přihlášením do ftp:// a to mě štve, že potom tu složku ftp:// využívám každy den, když to nejde!
PS: Leden, Únor a Březen to neblblo.
mám úplně stejnej problém a nevím co s ním,vytvořil jsem komletní stránky a tedˇ je vůbec nemůžu upravovat...........
r.
Podlemě je to tím, že ty nazvy máte s diakrytikou
Jaký názvy?
No s s tou "diakrytikou", čili vytvořené panem Krytinářem, který má cukrovku...
> Stránka se dobře zobrazí v rozli�ení 1024 * 768 pixelů, funguje na PC s WIN95 a vy�í na prohlí�eči Internet Explorer 5.5 a vy�í

Ona by se ta stránka možná zobrazovala i ve vyšších prohlížečích, než MSIE, ale chtělo by to deklarovat použitou znakovou sadu - v daném případě Windows-1250. Nemůžeš předpokládat, že ji mají všichni jako implicitní.

V rozlišení 800x600 bodů se web dá bez problémů sledovat. Nevím, proč dáváš podmínku 1024x768px.
Kti:
Podmínku 1024*768 pixelů dávám proto že je to moje standartní rozlišení a 800*600 to moc nesleduji (ale myslím si že rozlišení 800*600 už skoro nikdo nemá) jo a když jsem tam hodil sadu použivatelných znaků Windows-1250 tak se samé háčky a čárky s písmeny změnili na úplně jiné písmena tak nevim
Vojta: Vůbec nemůže přejmenovat soubor vosle!
Vojta Splolek: Cukrovku teda vůbec ale vůbec nemám
Ne windows-1250, ale:

iso-8859-2
Blahapet: On má windows-1250
Benda: Vosel seš spíš ty, když si myslíš, že 800x600 nikdo nemá :-)
Mě postihl stejný problém. Už jsem vznesl dotaz 18.6. Bohužel, nikdo nenabídl řešení. Kde je problém? Je potřeba přeinstalovat Explorer?

Když vše fungovalo, zmáčknul jsem tlačítko "EDIT" ve Správci souborů, otevřelo se mi okno, já provedl aktualizaci, pak to uložil a vše bylo v pořádku. Dnes při zmáčknutí tlačítka "EDIT" se nic neotevře a dole na stránce se objeví HOTOVO. Kde je chyba. Děkuji za odpověď.
Už jsem tady psal, že mám v práci kompl, na kterém můžu mít 1024x768@60Hz nebo 800x600@82Hz. Je snad jasné, proč jsem si vybral to druhé.

Ty stránky jsou skutečně ve windows-1250. Mohu je bez problémů prohlížet, pokud je znaková sada správně deklarována v META. Jinak browser předpokládá standardní sadu ISO-8859-2 a pak vidím místo "žšť" otazníky.
Mam problek jako plno dalších z vás. Nemůžu editovat, mazat ani přejmenovávat natož stránky nahrávat. Pro mé stránky to je velice špatné.
>>No s s tou "diakrytikou", čili vytvořené panem Krytinářem, který má >>cukrovku...

>>Vojta Splolek: Cukrovku teda vůbec ale vůbec nemám

To nebylo na Tebe, ale na Martina a jeho "diakrytiku":-)

>>Autor: Martin (sonyeric.webz.cz)
>>Datum: 21. 06. 2004 19:35
>>Podlemě je to tím, že ty nazvy máte s diakrytikou


V.
Tým to asi uzavírám toto fórum, jelikož se na můj dotaz nedostalo žádné odpevědi, ale jak tak vidím nejsem sám kdo ten problém má
Podařilo se mi odstranit problém s nemožností editování ve správci souborů. Pravděpodobně vir nebo antivirový program poškodil část prohlížeče Internetu. Přeinstaloval jsem Explorer 5.5 který používán a vše je zase v pořádku. Možná Ti to také pomůže.
Benda: Když ti to na jedněch vidlích de a na druhech ne, tak asi bude problém u tebe, nemyslíš?