Poraďte prosím kam mám napsat index.html,aby mi stránky nepsali "nepovoleno".

Už jsem to zadával skoro všude, ale pořád mi stránky píšou "nepovolený přístup", poradí mi prosím někdo co a kam mám zadat, aby se stránky zobrazily? Stránky jsem se pokoušel vytvořit programem SiteGenWiz a také WebDwarf. Díky.
V kořenovém adresáři musí být soubor "index.htm", "index.html" nebo "index.php". Název souboru musí být _malými_ písmeny.
Asi se naptám moc chytře, ale kde je kořenový adrasář kam to mám napsat? A co tam mám přesně napsat "index.htm" nebo index.htm, nebo jaště jinak?
Kořenový adresář, nebo taky root je úplně první adresář, např. u pevného disku je to C:\ Ten index.htm nebo index.html si vytvoř u sebe na disku a potom ho přes administraci nahrej na webzdarma...
udelej index.html a pres ftp ho zkopiruj na wz
Bud si ho vytvor v pocitaci a nahraj pres ftp nebo si v "Rodicovském adresari" vytvor pomoci "Vytvor soubor" primo stranku, kt pojmenujes index.html
nešlo by to prosim úplne polopatě. Díky
Keď si spustíš administratívu a tam spvávce souborů, premenuj si hlavnú stránku (to je ta ktorá sa spúšťa ako prvá) na index.htm, index.htlm alebo na index.php - podľa toho v ktorom programe si to robil, ale zvyčajne je to index.html. Ak si ma nepochopil, možeš ma kontaktovať na moj e-mail. Ak bude treba, napíšem ti to aj po česky-ovládam rovnako dobre ako slovenčinu.
e-mail je zmeski@zoznam.sk
mnohokrát děkuji vyzkouším to , ale myslím, že se určitě ozvu. Asi nenajdu ani tu administrativu
thak ja tomu tiez nechapem........
když se přihlásíš,nahoře zmáčkni ADministrace a potom správce souborů.

Tam vlož třeba WWW dokument,kterej de uložit i ve Wordu.

K tomu se ti ve Wordu vytvoří i např. index_soubory,kterýžto adresář si tam vytvoř a do něj všechno na pevnym disku v dokumentech pro tvuj veb nahraj do tohoto adresare.opak to bude fungovat.

Ale-nevi nekdo jak mam udelat ve Wordu odkaz z dokumentu na dokument,tedy na webu ze stránky na stránku (když jsem obě stránky vytvořil já)
Eště jestli mi naka dobra duse poradi,muzete se podivat na ten web:

fujtajbl.wz.cz a vlevo je odkaz o mé maličkosti.Zkuste kliknout a nepujde to.Píše to chyba
<meta name=Generator content="Microsoft Word 9">
<meta name=Originator content="Microsoft Word 9">

asi tam ten soubor nemas! jinak sem se do toho zas tak moc nedival :DD