Mail

Chcel by som posielat s mojich stranok(PHP) mail na danu emailovu adresu napr. o 16.00, je to mozne ak ano ako?Je mi jasne,ze si napisem script, ktory odosle mail, ale ako zabezpecit,aby sa ten skript spustil o 16.00?
Dik
<HTML>pomoci nejakeho casoveho executora... cron.
www.webcron.org</HTML>
Zkusil bych to takhle:

<?
if(Date("H:i:s") == "16:00:00"):

// script na odeslání mailu

endif;
?>

Teď mě ale napadá, že by se to muselo omezit asi cookiesem nebo něčím jiným, protože script by asi odeslal za jedinou sekundu více emailů
Ne, sorry, to celý co jsem psal, je vlastně blbost. Daná stránka se skriptem by musela bejt otevřená a v danou dobu se refrešovat
jo crontab by se na wz hodil... napr. na zalohovani :-)
>>> www.webcron.org

Nejak se mi vubec nepodarilo zjistit, jak to spustit, resp. stahnout... Prihlasit se do Member Area mi take nejde.
Jak to funguje? Ten cron je ulozenej na nejakem jinem serveru a odtamtud v danou dobu zavola pozadovany skript? Nebo si to kazdej ulozi na vlastni web a spousti se sam odtamtud? to asi ne, co....
>> cron je ulozenej na nejakem jinem serveru a odtamtud v danou dobu >> zavola pozadovany skript?

Presne tak

>> Nebo si to kazdej ulozi na vlastni web a spousti se sam odtamtud? to >> asi ne, co....

No, to bys byl zase na zacatku
to jsem si taky prave rikal, ze by to asi neslo... takze kde najdu nejakej, kterej by se dal otestovat?
webcron.org, funguje vyborne, ted jsem se registroval a lognul, zadny problemy (pozor, jestli jsi zadal heslo delsi nez 8 znaku, je skutecne heslo jen prvnich 8 znaku)
jo jo, uz jsem to zjistil taky... :)))