Zvýšení diskové kvóty?

Zajímá mě zda je individuálně možné zvýšit diskovou kvótu z 50MB třeba na 100MB? Jde o stránky turbo.wz.cz. Trafik není velký, ale nedostačuje prostor pro obrázky.
<HTML>obecna odpoved: musel byste si to nejakym zpusobem zaslouzit, cili mit nejak vyjimecne kvalitni web nebo ochotu si za MB navic priplatit (zadnou castku neuvadim, protoze zatim zadny cenik neexistuje)</HTML>
Uváděl jsem odkaz na web. Tento by si to nezasloužil?
<HTML>dle meho.. ne</HTML>
jak proboha dokázal turbo.wz.cz zaplácnout těch (na freehosting ohromných) 50 MB? Já mám mnohdy problémy zacpat 2 MB :(
No to se nedá nic dělat, další důvod koupit doménu a hosting s 500MB

Nípal: obrázky
Obrázky... myslím si o nich svoje, ale každej obrázek by mělo být možno schovat do max. 60 KB.
Mira:

a prozradis nam, kdo treba jiz tento "BONUS" ziskal? :)))
Nebo nejlepší je udělat další doménu s skoro stejným názvem a ty dvě domény mezi sebou provázat a na wabzdarma máš 100MB (Stejně nevim, jak by na to přišli, kbybych měl dvě domény, možná, že zadám stejný e-mail, ale to je blbost stačí si založit dva e-maili a je to!)
Benda_11 >> nepřijde ti trochu trapné psát tahle objevná doporučení do diskuze přímo tam, kde podvádíš?
LOOOL benda rulezzz
Benda: Spojování webů nejsou dvě domény se stejným mailem :-o
Typku ty mas docela odvahu to sem takhle novostro psat :DD
<HTML>Spojovani uctu je zakazane a jestli myslis ze se na to neprijde jsi na omylu</HTML>
Benda: Ty ses ale Benda :-)
no to to neni benda ale bedna :D
Poisoner: presne to me pak taky napadlo :-)
Sojkovec: :D A neni snad :DD

Hele jako vite co delam, to je fakt husty, ja sem si udelal ejste 10 uctu a na kazdym skladuju jeste hromadu warezu jako MP3 a mam to na adresach

warez1.wz.cz a tak dale do warez10.wz.cz, a to si myslite ze na to jako admini pridou? Heh neprijdou! :DDDDDDDDD

[NEBRAT VAZNE ADMINI :))]
Nevite nekdo kde se da zjistit kolik prostoru na disku je obsazeno a kolik je jeste k dispozici?
Vs
pres FTP ...pri pripojovani ti to vypise obsazenost uctu
No jo fakt ! :-)
Diky