<b>vypadek kvuli diskovym problemum</b>

Ok, už to funguje. Díky :)
uz 2 nejdou stranky (404) a nemuzu prihlasit. Co to je?
Cau.
Mam taky problem. muzete mi nekdo poradit? Name strance se mi nezobrazuji nektere obrazky, a kdysw na ty zobrazujici kliknu, misto jejich zvetseniny se mi objevi "error 404", tato chyba se mi obevi i pri nacitani vedlejsich stranek. Predem dekuji za odpoved. Mrvin
Mrvin: Už jsi to napsal do nového threadu. Myslím si, že jednou to úplně stačí.
Mam problem, nakopiruji novou aktualizaci na stranky a porad je tam ta stara, zkousim to celej den a porad nic.
Prosim odepiste, nejlepe mejlem. Diky moc.

www.metal-man.wz.cz
nevypadli jste znova? ja jen ze weby na wz nejdou, tak asi jo...
jo asi jo, mám to taky
asi jsi narušil reklamu, kterou ti umístili na stránku.
Je to úplně jednoduché. Otevřeš si svoji stránku přes ftp, nejlépe v commanderu a vytvořené stránky si tam překopíruješ.
Dnes to zase nejede. Asi to bude závada trvalejšího rázu. To není dobrá reklama tohoto serveru.
Vypada to tak. Na mem uctu zmizely vsechny soubory.
Doufam ze ne navzdy....
No tak s tim uz neco udelejte!
Pripojeni, kopirovani souboru funguje ale aby se to zobrazilo na netu tak to uz ne!
Bohuzel, to same. Vcera web (fotof.wz.cz) v poradku, dnes zmizel veskery obsah. Nastesti mam 100% zalohu, ale nemam ji po ruce. Jsem si celkem jist, ze to neni mym porusenim podminek (bannery se zobrazovaly korektne naskakoval pocet zobrazenych v info sekci). Dal jsem tam jen prozatimni stranku s chybovou hlaskou, ta se zobrazi. Takze pouze zmizel obsah webu.

To admins - je to jeste pozustatek diskovych problemu z 11.6.?
Uz je vsechno predelane, nebo muzu ocekavat jeste dalsi problemy nez dovymenite disky? Abych tam tu zalohu nenahraval predcasne :)

Diky

Fra
zase to nefunguje neříkal tu někdo že by to mělo jít ?
Uz to vsechno jde.. asi
Nechce sa mi to spojit z MySQL databazou a dalsia vec, ze mi nechcu chodit maily od istej doby asi mesiac späť... jeden znami mi mal poslat mail s väčšou prilohou a od vtedy nic nemozem ani poslať ani prijať žiadny mail. Pisal som aj na podpou a zatial stale nic.... budem nadalej cakat....
Nejde server unas.cz + euweb.cz Prosíme o sdělení, co se stalo. Píšeme článek o freehostingu v Čechách... Díky, Richard, Dnes
<HTML>Richarde, pochopte prosim, ze nejste jediny, komu to nefungovalo a kdyz uz to tady vidite napsane, neni to sem potreba psat znovu, tim spis na vic mist :(

byl bych velmi stastny, kdybych vedel, ze ty problemy jsou vyresene, ale to rict nedokazu,
momentalne to jede</HTML>
Hurááá už to fachčí jsem šťastnej jak blecha ale na jak dlouho ?
Dekuji, uz mi byl obnoven i obsah webu, takze nemusim nic uploadovat znova.

fra