Telefoni cislo na WebZdarma?

Jake mate telefoni cislo na WebZdarma? rad bych si svami promluvil, kdyz neodpovidate na maily.


Dekuji
zadny telefon na freehosting neni
Takze mi chcete rici ze kdyz vasi klienti 3. radu kradou a linkujou lidem z jinych firem a spolecnosti materialy tak vam to je jedno?
to je jejich problem ne? maji si to vyridit mezi sebou
btw nejdriv se musi dokazat ze jde skutecne o porusovani autorskych prav (to je podle podminek zakazano)...

jinak pokud je na tech strankach uvedeno odkud cerpali a kdo je autor tak to imho muzou
kdyz by slo jen o text ale linkovat downloady bez udani ani bez domluveni zdroje je vrchol.
skoro vzdy se da domluvit...
<HTML>Dytrych: o co ti jde? jestli jsi poslal mail a nevydrzis nekolik dni na odpoved tak to je smula

jestli nekdo na WZ porusuje zakon, rozhodne mame zajem tomu zamezit - pokud to je jednoznacne, zareagujeme obvykle do nekolika hodin

kazdopadne nic nepokazis, kdyz na nej podas trestni oznameni

ps: linkovani pokud vim neni zlocin :-)

pss: klidne muzes byt konkretni a poslat to sem ne? (kdyz na tebe ta podpora tak kasle)</HTML>
4 Dytrych: nemyslite, ze nebude lepsi si to radeji vyridit s tim dotycnym te domeny?

Co jsem tady na foru zjistil tak wz se stejne o nikoho nestara tak to prosim Vas nereste a nechte si Vas trafik (pokud ho mate limitovanej) sezrat :-)

BTW miro cau ty starej brachu! koukam ze ses nezmenil za tech 60 let co te znam! porad s kazdym chodis natykace? mej se a nezapomen ze zejtra se de do hospody!
Ross: nevim kdo ses, ale nelibis se mi,
doufam, ze tu nebudes otravovat dlouho
miro miro nezanedbavej svoje kamarady ;) :)))
<HTML>to je jako spiknuti unie svobody</HTML>
ehm?
Vazeny Miro.
Pokud je mi znamom, tak jsem s Vami husy nepasl, takze mi laskave netykejte!

Jinak dekuji, ze ten dotycny uz me materialy nevydava za sve (pokud je to Vasi domluvou).
Dytrych: V konferencích podobného typu je obvyklé tykání. Také jsem se spoustou lidí husy nepásl, ale v konferencích si s nimi tykám. V občanském životě však platí jiná pravidla.

Jméno Dytrych jsem na seznamu zaměstnanců školy v Hostivaři nenašel, zřejmě se jedná o nickname. Nechápu, proč se domáháš vykání.
<HTML>ehm, omlouvam se, nedokazu odhadnout ze jmena kolik je Vam let a jake osloveni by bylo vhodne, naopak nekterym lidem vadi, kdyz jim vykam, takze to delam dost nesystematicky tak jak me to zrovna napadne

samozrejme pokud se nekdo chova neomalene, je dost divne mu vykat ze?</HTML>
<HTML>s timto ja moc nesouhlasim... na internetu at uz chat, irc nebo forum se proste tyka, kdo to nesnese ma nejspis smulu tak uz je to proste zabehnute a nijak bych to nemenil...

Takze Dytrychu jestli delas ucitele (50) nebo jsi treba zak (14) je tu opravdu jedno</HTML>
Dytrycha tipuji na 18-19 let, pokud tam není ještě někdo jiný toho jména.

Jinak souhlasím s Richardem (viz můj předchozí příspěvek). Běžně mi lidi vykají (samozřejmě kromě přátel), ale tady bych si s vykáním připadal jako pako.