Nejede mi nic na *.wz.cz :-(

fňuk, zkuste to opravit co nejrychleji ;-)
Tak že bys trochu konkrétněji vysvětlil svůj problém
Proste nesly zadne stranky. Akorat jsem se probudil, takze jsem nevedel, jak dlouho uz to nejde. Koukam, ze ted uz to jde :)))
Tak sorry za zbytecny prispevek...
prostě nic nejede. Mě taky ne. Nic znamena že se nadá na nic připojit, na nic podívat,... NEvíte někdo jesltli se něco nedělá se servrem nebo tak...
Taky jsem si všiml - v diskusi o Webzdarma byla nějaká zmíňka, že se v pátek ráno bude něco přeorávat na serveru. Mira slíbil, že na to upozorní. Možná to teď probíhá?
Také se mi zdá, že nejde cokoliv .wz.cz. Pokud je to nějaká havárie nebo to všem stopli, očekával bych o tom nějaké vyjádření na titulní stránce.
no me zas jde se prihlasit, podivat se na sve (jeste nedokoncene), ale nejde mi sprava souboru.... vzdy se tam objevi jen bila obrazovka a tento text: /home/web/admin.wz.czuh oh

Nevite nekdo, co to znamena?
Diky Petr
Nejde.
Nejde, nejde, nejde...

Sakra, zmizly mi všechny soubory!
Normalne jsem se pripojil na ftp a...
...SHOCK - Pusto prázdno :(

Tak teda doufam, ze se to tam zas wobjevi, protoze zalohovanou nemam ani tecku...


Nebo mi to snad DELE admini WZ? (xdream.wz.cz)
To same jako nade mnou. Za dnesni noc mi zmizel cely obsah. Banner mam, presmerovavany nejsem, lidi chodi. Neni to zadna sranda, vse tam znova kopirovat.. Ted mi jeste ke vsemu nekdo zrusil i registraci!
Pockejte. Mě se taky nejdříve nezobrazoval obsah ftp a nic nešlo. Dejte jim čas - uvědomte si kolik tisíc účtů předělávají (pokud se něco mění). A pak asi ještě nepůjde mysql. čekat (mě nešlo asi 30 minut). A teď to jde.
No uz se mi to rozbehlo, ale to nic nemeni na tom, ze mi za noc vsechno smazaly.
Všechny soubory mi zmizely ! To je dost blbý!
mě nejde ftp přístup na web plicka.wz.cz . Nechal jsem si vygenerovat heslo protože to křičí login incorekt a zaručeně si to windows commander nespletl .

Ale stále nic a s nově vygenerovaným heslem se přes web dostanu ale přes ftp ne - situace byla i minulý týden ale to jsem dostal info že nefunfuje ftp.webzdarma.cz ale musí se změnit na ftp.wz.cz ale teď nejde nic ?

nevíte někdo něco ?