WEBHOSTING na hovno

1) momylý připojení nemám, bo se připojuji k manželce a ne k momylům (kteří jsou už stejně téměř vyhubení a do ZOO ve Dvoře Králové se mi kvůli nim nechce jezdit)

2) Mé /tj. koza/ to /ono/ jede /autem/ rychle /prostě rychle/ dost /už to ukonči!/ fest /October-německý svátek/. Já nerozumět řeči Tvého kmene.

3) Tak to Ti závidím! U nás je nutná nejprve předehra...
jkt: asi mas pravdu nicmene to neomlouva (z moralniho hlediska) nektere zdejsi praktiky (aspon pro me :-)

btw pokud je toto testovaci server tak by se mel admin zabyvat vecmi ktere nefunguji a ne na to kaslat ne? jinak by to asi ztratilo smysl...

a teda server kde mi s tim admin muze kdykoliv cokoliv udelat... to uz si to radsi necham u nas ve skole kde je 100% spoleh a funkcnost (zvlast kdyz znam roota osobne) za cenu delsi adresy

preju hezky den :-)
>> to uz si to radsi necham u nas ve skole kde je 100% spoleh a >>funkcnost (zvlast kdyz znam roota osobne)

kdybych znal server ktery je 100% spolehlivy a funkcni + znam admina, tak prilis nevaham.

A k tomu predtim : Myslim, ze si je nutne uvedomit, ze uplne vsichni nebudou nikdy spokojeni. A kdyz par nespokojencu odejde, WZ se nezhrouti.
adamson: no mne slo jen o hostname
Ok. Zkus si zaregistrovat presmerovani z domeny .tk. Ja s tim nemam zkusenosti, ale asi by to bylo www.opty.tk a presmerovalo by to lidi na tu dlouhou adresu. Ale pridavaji tam pop-up. Ovsem je zpusob, jak ten pop-up zablokovat.
to sem kdysi udelal ale pak se neco stalo a neslo se mi ani prihlasit nic... tak sem se na to vybod... mozna uz to ted pujde dik za tip... to pop-up sem tusim obesel vlastnim bannerem v barve pozadi :-)
tak sem to nakonec zase rozchodil :-)
1) Zadarmo: hostovani neni uplne zadarmo, pokud tam vkladaji reklamu - nicmene rekl bych za prijatelnou cenu. To ze ja doma pracne vytvorim stranku, prijdou se na ni podivat lidi a vidi reklamu, to je jisty zpusob platby (mimojine - to kolik jim "vydelavas" se dozvis, podle toho kolik budou chtit, kdyz budes pozadovat odstraneni reklamy...)

2) Neprudit: nemyslim ze drzet hubu je resenim. jestli se mi neco nelibi, tak to reknu a pokud je to objektivni problem a rozumny admin, tak je to ku prospechu vsem. nicmene nez mu neco napisu, mel bych se zamyslet, v jake je asi situaci. toto je taky vicemene jedina cesta, jak neco posunout dal

3) Vypadky a rychlost: je velmi slozite urcit kdo za pomale odezvy / vypadky muze. a jsem si jisty ze vypadky netesi vubec nikoho (uzivatele x admin) a admin se snazi vse napravit co nejdrive

4) Vubec me nebavi cist takhle dlouhe diskuze
konecne post ktery se mi libil...
No já si myslím že Wz je hodně v poho na FreeHosting jen o něco více pro databázi a zůstanu tu do doby než se databáze zaplní (pokud bude možnost si místo dokoupit nebude v tom problém)
njn
popremyslel sem a dam jim druhou sanci... :-)
musim uznat ze registrace probehla 100% v poradku a navic bleskove rychle...
:-)
Wz je v poho ale jestli to takhle s těma výpadkama půjde dál asi se budu muset porozhlédnout po něčem jiným :)
<HTML>ze by Happyend?</HTML>
to snad ne ...
ale jo! Proč to teď bořit, když už se to jednou konečně povedlo? :-) Vlk se trošku nažral, koza zůstala skoro celá a všichni jsou šťastní jak blechy....
hmmm... tak si jdete jinam, kde je 50 MB zadarmo, mySql, PHP, domena 2.radu a jeste s tak sirokou nabidkou domen 1.radu... by me zajimalo kam...
navic bych to tu nepovazoval za takovou tragedii, a obcasnym vybuchum adminu se ani nedivim. holt nekdy se da problem jen velmi tezko resit (obzvlaste zapricini-li ho poskytovatel), ale nejsem si tolik jist, jestli se to nadavkami zlepsi...
PROBOHA BERU ZPET!
TY DOMENY MAJI BYT SAMOZREJME 3. A 2. RADU! NE 2. A 1.!
staci dostatek informaci ;-)