Zruseni uctu?

Nezobrazuji se mi me stranky a ani se nemuzu prihlasit na ftp... Co to...?!
Oni ti to zrušili. Mně taky. Když jim napíšeš mail tak ti ani neodepíšou. Mně zrušili adresu www.historydownload.wz.cz a byla vpořádku. Protest!§§
ach jo, to fakt nemate nic lepsiho na praci?
Nechápu. Taky mi nejedou stránky, ani žádný jiný stránky s doménou wz se ani nepokusej načíst. Tak co to je?
Mě taky ne. Asi to bude nějaký výpadek...
Tak ted jsem se pripojil pres FTP a adresar je uplne prazdy... ze by to nekdo smazal?
Ubehl den a nic... porad stejny... tak ja jim tam napisu a uvidime a odbyt se teda nedam... :-)
<HTML>historydownload.wz.cz: je zakazano vytvaret ucty jako skladiste rozsahlych souboru

Opty: kdyz nenapises jmeno uctu tak co chces jako slyset?</HTML>
mira: oki, to je pravda, nekdy si proste clovek, co ma delat 10 veci naraz, nektera fakta neuvedomi, dokud mu to nekdo nenapise...

opty.czechian.net
<HTML># grep opty.czechian.net smazano
Fri May 28 02:00:59 2004 pxe@seznam.cz opty.czechian.net noaccess,3rdpass
.... prelozeno do cestiny - smazano po vice nez 2 mesicech bez pristupu po predchozim upozorneni (1. pruchod) a zablokovani (2. pruchod)</HTML>
mazani ...to by jim slo viďte ... ale zrychlit služby ...to neeee
1) zadne upozorneni sem nedostal

2) na stranku pristupuji (resp. sem pristupoval) temer kazdy den

asi vam neco nefunguje...
...tady nic nefunguje. ..... sem rád ...že si taky konečně vystřízlivěl :)
ach jo...
me uz to taky zrusili ani ne po 12 hodinach a to sem tam mela docela dost veci............stve me to a dost...
ja vim ze se opakuju ale nechapu jak mi nekdo muze rict ze mi poslal upozorneni ktere __NEDOSLO__ a jak mi muze rict ze se na stranku nepristupuje kdyz ji pouzivam skoro __DENNE__

nad tim mi opravdu zustava rozum stat...
> a jak mi muze rict ze se na stranku nepristupuje kdyz ji pouzivam skoro __DENNE__

V tom případě jsi tam měl nějak pomrvené zobrazování reklamního banneru. Od počtu zobrazení reklamy totiž WZ odvozuje, jak je asi který účet používaný...
netvrdim, ze doslo, vim jen s jistotou, ze bylo 2.5. po 2 hodine nocni odeslano na adresu pxe@seznam.cz a ze posledni zobrazeny banner na tech strankach byl v 2004-03-08 11:07:56

jeste neco?
co se tyce reklamy tu sem tam vlozenou mel ale to je snad jedno ne? podle nich pokud neni zadny pristup/zobrazeni reklamy se POSILA UPOZORNENI ktere mi ZADNE NEDOSLO
<HTML>jo, jeste dodam, ze 16.5. po 2h nocni se ti tam vkopiroval do stranek .htaccess, ktery zpusobil, ze se klient presmeroval na stranku http://www.webzdarma.cz/blocked.page.html

myslim, ze vic k tomu uz nema cenu dodavat ne?</HTML>
no to teda ma...

to presmerovani si asi udelal spatne protoze od 16.5. az do doby smazani sem si niceho takoveho jako presmerovani na vyse uvedenou stranku nevsiml...

a se 100%-ni jistotou mohu rict ze minimalne 17.5. a 24.5. se na stranku pristupovalo... neni to trochu divny?
> Opty:

Bacha na nastavení firewallu, můžeš mít zapnuté zamezení reklamních bannerů. Není problém se občas přihlásit a zkontrolovat si poslední přístup. Přece nemůžeš chtít po adminovi, aby četl myšlenky.
lada: to je prece uplne jedno... copak si to netecl? mira tvrdi ze nastavil presmerovani a ja tvrdim ze zadny nebylo

btw neco jako zapnute zamezeni reklamnich banneru nemame

ale to je porad dokola tady prece nejde o nejaky reklamni banner tady de o to ze sem nevidel zadne upozorneni kdybych ho treba videl tak bych se zacal starat ale kdyz to dlouhou dobu funguje tak jak ma a najednou ze dne na den __VYMAZ__ tak to se clovek zarazi ze...

no nic vidim ze tohle asi nikam nepovede i kdyz nadeji mam stale

holt pan admin uznava pouze chyby druhych
4 Opty:

Ad Podmínky:
5. Web, který nebude vykazovat déle jak měsíc žádný přístup (jedná se přístup na stránky, nikoliv FTP přístup nebo aktualizaci), může být smazán.

Ani slovo o tom, že by mělo být posláno upozornění. Admin tvrdí, že ho poslal = jeho dobrá vůle. Stejně tak žlutá karta co se týče přesměrování.
Nevím, ale něco spravovat znamená se o to starat komplexně. Na WZ je k tomu dost nástrojů, včetně sekce info, kde najdeš přesný čas a datum posledního zobrazení reklamního banneru.

Admin je tu dle mého opravdu na uznávání chyb druhých. Ty jsi udělal chybu, přesně jak stojí v podmínkách, admin ji uznal a potrestal. :o)
Mohl bys udělat totéž.
That's all...
mne take stranky nefunguji. jako by byly zruseny!