Zruseni uctu?

Mam uplne stejny problem jak uz jsem se vyse ptal tak doufam, ze mi na to alespon nekdo odpovi...
Nepanikařte, prostě výpadek, nefunguje to nikomu s doménou wz.cz ...
Mno nevím snad máš pravdu :)
Doufám, že to tak je... a je to fakt jen výpadek..
Taky doufam, ze je to jen vypadek... to se zde nenajde nikdo kdo pro to ma vysvetleni?
WZ.CZ zaujalo pozici tzv. mrtvého brouka, nikdo nechce nikomu nic říct...a nebo všichni sedí u počítačů a snažej se to co nejrychlejc zprovoznit... ze nemaj čas ani napsat někam 2 řádky typu: teď nám to vypadlo, děláme na tom a slibujem, že co nejdřív to zprovozníme....
Proč? Protože jsou ujetí! Nebyl žádný důvod,aby všechno smazali! Regnul jsem mobildream.net a mám to vyřešenmý. Je to u server4you za 30 kc / mes. Je tam php i databaze a 5 mailu. A hlavne mam jistotu, ze mi to nikdo nesmaze, kdyz si den pred tim nezajebe!
Vsem z WZ.CZ, kteri to mazali preju, aby je policejni technik obkreslil bilou kridou. A to co nejdriv.

Jo a s tou reklamou, jako jestli to mazali kvuli nezobrazovani reklany, tak meli zkontrolovat, jestli jsou vlozene reklamni kody a ne to hned mazat! S tou reklamou jsou titiz taky uz delsi dobu problemy a zobrazuje se spatne.

@!#$ WZ.CZ
> neviem pochopit preco boli zmazane subory (do 200 kB + 1x 1.2 MB) z
> ftp.stbarts.wz.cz , ktore obsahovali subory mojej prace poskytovanej pre
> studentov.

Stránky stbarts.wz.cz normálně fungují, pouze nechápu, proč na krajích chybí rolovátka. Jak se má uživatel narolovat na konec stránky? Třeba z pravé lišty vidím jen welco- a víc nic. Opravdu by nestálo za to tam ta rolovátka ponechat?
mily Kit...

stranka je optimalizovana pre 1024x768 a viac a pravdepod. tam rolovatka
dam az ked zistim ako sa robia take "farebne" v Java scripte. Pripadne zvys rozlisenie svojej obrazovky.

Co sa tyka funkcnosti, boli zmazane zip subory, na ktore sa odkazujem v sekcii "download" a ".info" -> "4_students"
Milý stbarts,

stránka optimalizována není, protože je v ní chyb jak maku. Mohl bych sice pracovat v 1024x768, ale 60Hz není žádný med a tak se raději spokojím s 800x600. Pokud je stránka napsaná normálně, tak se v rozlišení 1024x768 rolovátka neobjeví a nemá smysl je zakazovat.

Barvu rolovátek změnit lze, ovšem nevidím důvod proč ji měnit. Někde mi leží pozůstatky barevných rolovátek, ale na webu je už dávno nepoužívám, protože to není standardní a každý prohlížeč to má jinak. Zkus se mrknout na http://www.jakpsatweb.cz
4 Opty:

Nesoudím, jestli někdo lže. Zda Ty či Admin. Neznám ani jednoho z vás. Jen je mým názorem, že nemůže Admin hlídat úplně všechno. Jednou za měsíc zkontrolovat by Ti nemělo dělat potíže a bohatě to stačí, pokud znáš podmínky. Uvědom si, že ta reklama je v podstatě protislužba za hosting a Ty jsi se k ní registrací zavázal. Když nějaká analýza ukáže 0 zobrazení reklam, je to jako nezaplacená faktura.

Tedy nechci soudit kdo lže a dělat to nebudu. Nevidím do toho. Ale návštěvností stránek prostě nikomu nic nezaplatíš...alespoň tady. Přístupy možná byly, ale očividně bez reklam. A nikdo jiný, než Ty to přeci kontrolovat nemůže. Jestli jsi měl třeba banner jen na první stránce, mohlo se stát, že uživatelé odpálili nějaký odkaz dřív, než se stačil banner načíst, co já vím. To asi nemůže vědět nikdo z nás.
lada:

ach jo... lado lado... tak ja ti to teda reknu presne tak jak to bylo... pristupy 100%-ne byly (jak uz sem nekolikrat opakoval) a to tak ze na tu stranku s reklamou... ta reklama je (resp. byla) na uplne prvni strance (vlozena pomoci te jejich znacky) a vzhledem k tomu ze sem tu svou stranku mel nastavenou jako domovskou tak jak jiste vis pokazde kdyz sem si pustil explorer/mozillu tak se nacetla... no a to sem delal skoro denne

TAKZE: pokud byly pristupy bez reklam tak moje chyba to urcite NENI (bud si jistej ze ta znacka na vlozeni reklamy byla 100%-ne dobre)

navic zamysli se nad tou kontrolou... kdyz neco pul roku funguje a skoro se do toho nesaha tak clovek nepredpoklada ze se to jednoho dne z niceho nic tak nak ,,samo'' (?) pose*e...

a myslim ze v podminkach neni nic o mesicni kontrole :-)

a vis co je zvlastni? ze se takove pripady jako ty me v posledni dobe vyrojily jako houby po desti... no neni to zarazejici? cim to asi bude? odpoved ponechame ctenari jako cviceni...

ano admin nemuze hlidat vsechno ale pokud neco nefunguje a tou nefunkcnosti je skoda tak bych cekal aspon nakou omluvu a ne tvrdou ignoraci a zanedbavani a selekci faktu

tesim se na odpoved ;-)

p.s.: zajimalo by me jak by se ti libilo kdyby ti nekdo bez upozorneni smazal vsechny tve soubory...
jo a jeste neco... jestli to ze nemam zadne pristupy se dovim az potom co mi admin zrusi ucet... promin mi to slovo ale to je demence...

ja vim ty mozna namitnes ze bych si to mel sam rucne kontrolovat ale proboha kde to sme... moderni doba it a tady neni nikdo schopnej udelat skript ktery pri zadnych pristupech proste posle varovani na uzivateluv e-mail?

no nic to bylo jen tak na okraj tady si to muzou dovolit jen z toho duvodu ze se skoro k nicemu nezavazuji (lisacke)
4 Opty:

No a jak jsem řekl já, nevidím do toho a řešit to nechci. Názor, že nemůžeš po Adminovi chtít, aby kontroloval přístupy případ od případu prostě mám a stojím si za ním.

>> a myslim ze v podminkach neni nic o mesicni kontrole

Uživatel je povinen:
dodržovat podmínky zobrazení reklamy
--> no comment

>>a vis co je zvlastni? ze se takove pripady jako ty me v posledni dobe vyrojily jako houby po desti

Třeba dnes je většina planý poplach. Prostě výpadek --> neobjektivní


Myslím, že máš dvě možnosti:
1. Buď si vezmeš ponaučení, znovu se zaregistruješ a nahraješ tam celý web znovu. Hotovo.
2. Půjdeš jinam. Podle Tvých příspěvků v jiných vláknech zde, jsi to už udělal nebo to máš v plánu. Potom nechápu, proč tady akorát, podle mého názoru zbytečně, čeříš vodu. Hotovo.
>>jestli to ze nemam zadne pristupy se dovim az potom co mi admin zrusi ucet... promin mi to slovo ale to je demence...

Podle mě ne. Dozvědět jsi se to mohl dřív. Viz. výše. Jedna kontrola měsíčně a mohl jsi to řešit včas.


>>tady neni nikdo schopnej udelat skript ktery pri zadnych pristupech proste posle varovani na uzivateluv e-mail?

Nevím, nejsem IT expert. Já to neumím. Pokud to umíš Ty, tak neváhej, napiš to a pošli ho Adminům, určitě to uvítají. :o)
lada:

nechces ale uz to resis :) (a to je dobre aspon nekdo se snazi byt objektivni)

ja nechci aby to kontroloval ja chci aby se posilalo upozorneni... copak je to tak slozita vec? jednou se to nastavi a hotovo a nikdo pak uz nemusi (skoro) nic kontrolovat

ad ,,dodrzovat podminky zobrazeni reklamy'': podle me je to to ze ma clovek zajistit aby tam ta reklama fyzicka byla coz sem udelal takze v tom nevidim zadny problem... a ne pokazde kdyz na tu stranku vlezu a zobrazi se mi reklama tak honem upalovat na webzdarma.cz a honem kontrolovat jestli se mi zapocital pristup... no dobre tohle byla hyperbola

ale tak ja to reknu jinak kdyz se skoro kazdy den na tu stranku koukam a ta reklama se natahne tak pak nechapu proc bych mel kontrolovat jestli se to pocita to je prece vec provozu a ne moje sakra... jak to mam asi vedet ze se jim tam neco podelalo kdyz mi to pul roku funguje

obe moznosti sou (skoro) spravne

ano vezmu si ponauceni a uz nikdy si tu nic nezaregistruju protoze to nechci zazit znova... ja jako uzivatel prece nebudu resit problemy s provozem jejich serveru a sluzeb

ano pujdu jinam a uz sem poslal i objednavku protoze chci neco co mi nikdo nesmaze kdykoliv se mu zachce...

a vubec... celou dobu se zastavas adminu a webzdarma.cz ale uvedom si ze me bezduvodne poskodili nepodali mi poradne a rozumne vysvetleni a uz vubec je nenapadlo ze by se mohla stat chyba u nich a omluvit se

na co to tu provozuji kdyz si delaji co chteji a uzivatele je nezajimaji?

cerim vodu protoze se chci dovolat alespon nejakeho rozumneho zaveru ale admin uz to davno vzdal asi usoudil ze mam prilis pravdive a bolestive argumenty na to aby mi na to neco dale rikal
Opty:

Opakuje se to pořád dokolo, nevím jestli jsi to postřehl, ale v podstatě mluvíme každý o něčem jiném. Možná, až budeš mít příště problém, zkus být trochu diplomat a nesklouznout k podobným obviněním jako v Tvém minulém příspěvku. Nevím, zda znáš všechny lidi, co stojí za WZ, že můžeš tvrdit takový věci, ale s takovými "argumenty" nemůžeš snad ani čekat nic jiného. Než diskusi mi to už připomíná vzlykání (sorry).

Ponaučení máš, tak ať se Ti daří, já lepší český freehosting nenašel.

CU
lada:

diplomat sem byl do te doby nez me zacal admin ignorovat proc to netusim... (radsi to ted rozvadet nebudu)

ano vzlykam... z toho jake tu panuji pomery...

proste sem mel funkcni stranky a byly mi bezduvodne smazany a to bez upozorneni to je to jak to vidim ja

ano opakuje se to tu porad dokola... a proc? protoze ty nevidis fakta... nebo je nechces videt...

motto: kazde dobro ma byt po zasluze potrestano
Opty:

Ty mě bavíš, člověče.

>>nez me zacal admin ignorovat
Možná Tvé příspěvky v jiných vláknech...diplomate.:o)

>>z toho jake tu panuji pomery
To už jsi vyřešil odchodem, tak Ti to může být jedno, ne? :o)

>>to je to jak to vidim ja
Problém je na světě, zkus příště jiný úhel pohledu, než začneš nadávat. (viz. thread WEBHOSTING na hovno) :o)

>>protoze ty nevidis fakta
Nevidím...kde? Fakt nevidím...fakta.:o)

>> motto
Jaké dobro? Tvůj web? :o)
lada:

no ty prispevky ktere ohrozily diplomacii se tusim objevily az pak... a navic asi mame odlisne nazory na diplomacii :) pokorne proseni to je trosku moc dole

to s tim vzlykanim to byla tak trosku ironie

jo problem...

byl poslan mail ktery nedosel
+
bylo nastaveno presmerovani ktere se nekonalo
----------
= chyba na strane wz a ja to odpykam

ne to dobro bylo mysleno obecne
nebo se pise odpikam? :-) no co je vecer a ja sem unavenej ;-)
Opty:

Problém tu určitě je, ale když byl mail odeslán a přesměrování bylo nastaveno, tak by neměl být problém u WZ...asi někde mezi.:o)
Hele tohle je už úplně jiný problém, než ke kterému já se původně vyjadřoval. Jeden říkal A druhý B a toho jednoho to přestalo bavit. Mluvil jsi o faktech, kde jsou? :o)

BTW:
pyl, kopyto, klopýtat, třpytit se, zpytovat, pykat, pýr, pýřit se, čepýřit se
:o)))
jo mezi zidli a klavesnici... ;-)

fakta sou vsude v tomto threadu cist snad umis ne? ;-) a opakovani uz me nebavi :)

a co pycha pytel a pysk?! :-))) netopyr slepys pyl... nic du spat
To nejsou fakta...fakt ne. Fakt musíš dokázat, ne jen oznámit. :o)

Nemůžu si pamatovat všechny slepýše...od ZŠ už je to pár let.:o)
Hlavně, že víš, že pykáš a nepikáš. :o)) (sorry)
a jak to mam asi tak dokazat? jo kdyz mi mira zpristupni logy tak proc ne ze... ale jinak asi tezko... pokud te neco napada tak to by me moooc zajimalo ;-)

jj pykam :-))) ja sem si to pak spletl s pikama...