Problemy s MySQL?

Dobrý večír,
chtěl jsem se vás zeptat, jestli teď nemáte nějaké problémy s databází, protože chvílema mi funkce MySQL_Query() nevrací NIC. Ještě jsem se s tim nikdy nesetkal, chci vědět, jestli to je způsobeno váma, nebo nějakým nastavením serveru nebo chybou ve scriptě, ale pak bych tu chybu asi hledal dlouho, protože až do dneška mi vše fungovalojak má.
Děkuji Smíšek
Mohu pls aspoň požádat, jestli sem jedinej, komu to dělá?
A admina se zeptat, jestli to řeší, nebo jestli mi může nějak poradit?
Díky moc
<HTML>kdyz nenapises co to haze za chyby tak to automaticky musim povazovat za chybu programu (na Tve strane)
nezlob se, ale je to proste tak</HTML>
Děkuji za odpověď :o)
jinak já jsem psal, že fce MySQL_Query() nevrací žádnou hodnotu, pak z toho jsou chyby typu:

mysql_fetch_object(): supplied argument is not a valid MySQL result resource

nebo

mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource

prostě nemá s čím pracovat, protože MySQL_Query() nevrátí nic, tyhle chyby to na STEJNÝ stránce vrátí teba po 3x refresh na 2 řádcích, nebo i na třech, prostě pokaždý třeba na jinym řádku. Chybou ve scriptu si nejsem jistý, protože to třeba hodinu funguje a pak napíše tohle, přitom se v databázi nic nemění. Dále chybu ve scriptu by se snad projevila už dřív, protože stránky jsou na WZ.cz už asi 2 měsíce a začalo to dělat až teď.
Ale nejpodivnější je, že to občas jde a občas ne ...

Předem díky za odpověď
<HTML>ehm, chybu snad musi hazet mysql_query ne ? (popr. uz mysql_connect)

soucasne nastaveni dovoluje 1400 connectu() a 4200 query() za hodinu, zrejme bude problem v tomto</HTML>
Mysql je tu chatrná já mám chhat asi na 22 tabulek tady na wztku a jak tam chatuje víc jak tři lidi tak na 15 minut spadne :))) WZtko to prostě neutáhne @!#$ jeden :)))
<HTML>freehosting proste _neni_ urcen na chat (*)
je to receno dost jasne?

(*) cimz nechcu rict, ze to je zakazane, ale lehce se dostanete mimo limity</HTML>