Upload scriptom na iny server

Na stranke mam nieco ako fotogaleriu. Fotky do nej uploadujem PHP scriptom (a zaroven ich pridavam do databazy). Povolenych 50 MB vsak uz coskoro zaplnim a preto rozmyslam o tom, ze niektore fotky budem nahravat na iny server. Ked som sa vsk pokusil PHP scriptom uploadovat subor na iny server, vypisalo mi, ze tam nemozem zapisovat. Da sa s tym nieco spravit?
aky iny server?
lepsi by bylo ukazat zdrojaky kdyz uz to nemuzes napsat poradne

nevim co ocekavas za odpoved na dotaz, ktery nikdo nemohl pochopit :/
Add: mira
nechápající seš tu momentálně ty!

Add: Rasto

1) pokud uploaduješ soubory (fotky) do databáze, tak by si leda mohl mít vytvořené dva účty a na tom druhým mít prázdnou databázi a tudíž ve scriptu spojení na tu druhou databázi.

2) Nevím jestli to ale neděláš jako já, že fotky si nahraješ normálně k sobě na server a do databáze vložíš pouze ID tý fotky a na základě toho ID pak z adresáře vytáhneš danou fotografii (1.jpg, 2.jpg, 3.jpg atd.) a tenhle způsob je IMHO mnohem užitečnější a nezapráskáš si přitom DB.

Petr
Petr Blaha: >> nechápající seš tu momentálně ty!
No zrovna jsi to ty. Asi neumíš slovenštinu. On se neptal na databázi, ale na server. Ostatně databáze má tuším pouze 5MB prostoru, takže ukládat fota do databáze je k ničemu.

Rasto: Zkopírovat soubor na jiný server (účet), než tvůj, ani tak nejde. Jsou v tom totiž práva. Jediná metoda by byla, použít FTP funkcí a posílat soubory přes FTP. Ale musel bys mít nějaké to místo pro upload na tvůj server, a ten pak poslat jinam a ten původní vymazat.
Jiná možnost je ještě požádat o navýšení prostoru, ale to teď asi nepůjde. A nevím jestli mezi rozšířené funkce nebude tato možnost. Tedy za nějaký poplatek místo zvýšit.
Robim to tak, ze ulozim ID fotky do databazy, a potom vytiahnem danu fotografiu (1.jpg, 2.jpg) a poslem ju prehliadacu. Fotky by som vsak chcel ukladat na nas skolsky server, kde mam povolenych 250 MB priestoru (www.gjgt.sk/~szabo). A chcel by som vediet, ako mozem fotku uploadnutu pomocou scriptu, ktory sa nachadza na serveri www.dorast.borec.cz ulozit na www.gjgt.sk/~szabo.
Aby som bol uplne presny: scriptom na adrese
http://www.dorast.borec.cz/fotky/pridajfotky.php
by som chcel ukladat fotky na adresu
http://www.gjgt.sk/~szabo/dorast/
Rasto, zřejmě to nepůjde, zkoušel jsem to a jde to pouze jen a jen na tvém serveru
A neslo by to ani na ine konto na serveri webzdarma?
islo ale tim porusujes podmienky, bod 4

>> je zakazano spojováním více virtuálních webů obcházet nastavený limit
>> velikosti poskytovaného prostoru
napis si mirovi a dej mu par koliku a on ti rosiri prostor o kolik budes potrebovat
Co je kolik? Ja som zo Slovenska...
A kto je Miro?
Rasto: koliky = penize; Mira = zdejsi admin :-)
kolik = koľko
koliky :-) ,mergle, chřastáky; žlutáky = penize= peniaze
Mira=tunajší správca
soory na solovaky som zabudnul :-)
podpora@webzdarma.cz
No já být na tvém místě, Rasto, tak bych zkusil uploadovat na ten vzdálený server přes FTP. Ale budeš k tomu potřebovat prostor na webzdarma minimálně pro dočasné soubory. K připojení přes FTP na svůj školní server potřebuješ znát adresu, jméno a heslo. Myslím, že by to mělo jít, i když jsem to ještě nezkoušel. Podrobnosti o FTP uploadu bys měl najít v manuálu k PHP.
mno a nebo ukecej miru (==admin==spravce==spravca?), aby ti namountoval nfskou vyexportovanej adresar z tvyho serveru. ok, uz neprudim ;-)
jkt (---.fzu.cz) fakt pekna opicnarna :-)