E-mailová schránka se zbláznila a já už taky šílím !

Už jsem zoufalý. Asi jsem možná méně bystrý, ale nastavování mailu na WZ jsem dost dobře nepochopil.

První věc, co jsem udělal byla, že jsem si vytvořil složky Odeslané, Koncepty a Koš a ty jsem taky nastavil v Seznamu složek: Použít tuto schránku jako koš ... atd.
Zkusil jsem si odeslat email na stejnou adresu a ejhle - nic se do odeslaných neuložilo, v příchozí INBOX to bylo, tak si říkám no nic smažu ho.
A další problém do koše se nic neuložilo. Vytvořili se sami dvě složky, bez názvu - úplně prázdné políčko a nejdou smazat, hlásí to:

Array ( [0] => Cannot delete selected folder. ) 1

Dost dobře nechápu co znamená čtené a nečtené složky, vím jen že s nečtenými nelze pracovat. Tak jsem ten mnou vytvořený koš, odeslané a koncepty přesunul ze čtených do nečtených a zase čumím jak bacil do lékárny - úplně se jim změnili názvy: Ko&uO- , Odeslan&6Q-. Jen koncepty zůstali (a taky se pak dali smazat).
Tak jsem si řekl že takový bordel tady mít nechci a opět je přesunu do čtených a smažu je.
EE to jsem se přepočítal samozřejmě nejdou smazat a navíc při přesunu zůstávají i v nečtených a vyhazuje to hlášku:

Array ( [0] => Invalid mailbox ) 1

Poslední zoufalý pokus byl ten, že jsem schránku včera zrušil a dnes jsem si ji obnovil a bohužel vše zůstalo při starém.
Škoda, že v podpoře vysvětlili skoro všechno, ale základní funkce a nastavení mailu opomněli - a asi to tak jasné zase nebude, když mi to udělalo tohle.

Moc děkuju za rady, už mě nenapadá nic jak to vyřešit.

Taky nechápu v Nastavení přídavných modulů -> Seznam složek - Vypíše složky pro rychlejší přístup k jejich obsahu , když dám "aktivní" seznam se ukáže, nejen že jsou v něm jěště další složky např Odesláno, kde nevím jak se tam vzali, ale taky to nikam nepřepíná, takže nechápu co to má za funkci - ach jo :o((((((
Teď jsem zkusil napsat email a uložit ho. Před tím jsem pro odeslané, koncepty a koš použil původní hrůzné názvy Odesl&4Q-no, Rozeps&4Q-no a KO+AWE. Takže jsem milý email uložil a opět se vytvořila sama složka Rozepsáno, ve které však nic není a uložený email je ve složce Rozeps&4Q-no.
Podotýkám, že Rozepsáno šlo smazat, ale proč se tam ta složka vytváří?

Stejně tak při odeslání emailu se samo vytvoří Odesláno, ale tam není zase nic a odeslaný email je v Odesl&4Q-no.

Proboha, co to ksakru je !
On ten webmail skutecne za moc nestoji..
Já ho budu používat jen okrajově, ale i tak mě mrzí, že se to tak domotalo. Nevíš jak to napravit nebo v čem je chyba?
Chyba je zkratka v te aplikaci.. Vyresis to pouzitim presmerovani na svuj email mimo WZ
Fíha, takže to co to dělá je normální?
Jenže když to přesměruji nebudu moci používat doménový koš, a to mě mrzí. :o(((((((

Zasílat kopie je taky pitomý, protože se to tu bude plnit a stejně tam budu muset chodit to promazávat - ach jo.

Jakto, že když ji udělám neaktivní a znovu ji zaktivuji, tak si pamatuje nastavení? Já bych už podruhé do složek nevrtal, ale proč se to nezresetuje?

Co to jsou ty čtené a nečtené složky - to opravdu nechápu?

A neplánují s tím něco udělat? Nevíš?
Nejde mi schranka. Spravu rada odosle, ale neprijima. V com je chyba?

Dakujem za radu
No koukám, že co se týče emailu, nám toho asi nikdo moc neporadí. :o((((
Miro?
Taky jsem pohorel. Ve slozkach je bordel, taky se mi zobrazuji 2 bezejmenne, nemuzu se v nich pohybovat, mazat, pritom nekde - asi kam se uklada nelogicky "smazany" kos - asi visi spousta dat, protoze je plna schranka a ja ji proste nemuzu smazat a.... je to marny. Vim, ze se nema kvuli blbostem dovolavat na podporu WZ, ale nevim pro co jineho uz by se melo, kdyz zde nikdo nemuze pomoci a ten mail proste nepujde. Pripojuji svuj placlivy :o(
to mě se do ní ani nepovedlo přihlásit
Hmm, tak to vypadá, že pokud se přejmenují složky začne to dělat tyhle blbosti ale bohužel už se to už nedá napravit. Koš se defaultně nazývá KO+AWE, zkus si takovou složku vytvořit, třeba se Ti pak smazané objeví.

To nám tady opravdu nikdo neporadí?!?!?!?!? Už jsem napsal email na podporu a stále nic ... :o(((((((((((((((
Každý den sleduji, zda nedošla odpověď podpory a stále nic. Je to škoda. WZ je velice solidní freehostingová služba, ale ten email je obrovská vada na kráse. Divím se, že s tím něco neudělají. Vždyť co sleduji toto fórum, má se schránku problém skoro každý.
Ještě jednou říkam - velká škoda ! :o(((((((((((
Nápodobně. A to já posílal už dva prosebné maily. Kdyby šla ta schránka aspoň zrušit a založit pak znova, jinak ty složky fakt nejdou dát dopořádku. Nejhorší je, že ta moje schránka je asi fakt plná a nemůžu s tim nic dělat.
Presne tak Kubo, kdyby ta schranka sla alespon zrusit a zalozit znovu. Uz jsem to taky zkousel a vydrzel jsem to presne tyden. Pak jsem schranku zaktivoval, ale bohuzel smula ta mrcha si vsechno pamatovala a byla opet tak jako driv v dobe kdy jsem ji zrusil. Zadna pomoc od podpory, zadna fundovana odpoved na tohle tema - jako by ten email tady bylo neco tajemneho, ceho se tu vsichni boji.
Ach jo ... :o((((