MP3

Ve smlouvě je psáno, že nesmím mít u sebe na stránkách nelegální mp3. Můj problém je takový: Mám stránky zabývající se akr. rokenrolem. Členové našeho svazu mají zakoupenu nějakou licenci, která jim umožňuje pro potřeby tréninku a závodů hudební nahrávky stříhat a jinak digitálně upravovat a potom veřejně pouštět. Chtěl bych tyhle mixy dát na stránky. Můžu? Kdo je po úpravě jejich autorem? Když budou nahrávky pod heslem které budou mít jenom organizovaní rokenrolisté bude to v pořádku?
Povoluje-li to ta licence.. btw ten zbytek by mela definovat prave ta licence...
Měla ale nedefinuje. Mě prostě zajímá jestli mi to smažou nebo ne.
Asi jo.. ja to ale nemuzu tusit...
Já vim. Proto se ptám v sekci podpora. Tušim totiž že by to tu někdo tušit měl. Jinak jak ale můžou vědět co ta licence dovoluje a co ne až to budou mazat? To mi právě není jasné.
Prave ze to nevi, proto to radeji mazou.. :)
To je ale na pytel. A když to jako dám za heslo, tak to veřejné nebude a mělo by to být O.K.
tak tam k tomu nakopiruj i to licencin upozorneni jako uvod (pokud klepnou ze ano pust je dal pokud ne tak je vyhod) vsechno oznac jako freeware(nebo podle toho co ti dovoluje ta licence) a muzes to skusit jestli ti to tam vydrezi
nekde jsem cetl ze kdyz mas souhlas autora a pote skladbu nejak namixujes nebo tak muzes to vydavat jako sve dilo..samozrejme je potreba ten souhlas...

pokud nechces aby ti to nekdo smazal tak asi bude nejlepsi poslat adminovi mail a nejlepe i stou licenci
To asi bude. Já myslel, že když je tohle sekce podpora, tak by mi to někdo odpovědný mohl vysvětlit i tady. Když je ve smlouvě ta formulka o legálnosti mp3, tak by to měli mít zmáknutý.
Většinou se nestane že by ti to smazali.
ALE:
DŮRAZNĚ UPOZORNI NA LICENCI, kterou do stránek přilož jako speciální soubor, kde popíšeš přesně všechno co se týká tvých autorských práv.

Heslovat to nemusíš.
Moji kamoši to mají takhle zavedený už 3rok a je to v pořádku