Nefunguje e-mailová schránka

Při poslání zprávy na e-mail, se zobrazí tato odpověď:

Hi. This is the qmail-send program at loki.anoweb.cz.
I’m afraid I wasn’t able to deliver your message to the following addresses.
This is a permanent error; I’ve given up. Sorry it didn’t work out.

Můžete mi někdo poradit, v čem je problém? Děkuji.
<HTML>to neni cela chybova hlaska, pod timhle byva uvedeny ten skutecny duvod, proc se to nepovedlo</HTML>
jo, ještě tam je "Mail quota exceeded." Ale schránku mám úplně prázdnou.
Stejny problem - udajne plna schranka. V nastavenich se da zvolit slozka pro kos, mel jsem nastaveno Ko+AWE, kde pry udajne se ukladaji i !smazane! maily, kdyz se smaze kos. Jenze tuto slozku nemuzu zvolit, abych se do ni dostal a smazal, je-li teda v ni vubec neco. Prosim, nevim co dal, nikdo vic neporadil a WZ-podpora po mailu take ne.
Jo, měl jsi pravdu, když se zvolí v rozbalovacím seznamu Ko+AWE a pak klikne na první ikonu "Přejít do složky", tak se dostaneš do koše, kde opravdu byly smazané maily, přestože jsem se ´předtím snažil koš vyprázdnit kliknutím na odkaz Smazat koš. Tato volba mi nějak nefunguje a musel jsem mazat každý mail zvlášť kliknutím na smazat při čtení mailu.
No je to možný? Tak tobě to jde? Mě se zobrazujou jen složky Inbox a Trash a pak dvě prázdná políčka. Ko+AWE nelze zvolit, jen v nastavení pro koš tak, že zadám to jedno ze dvou prázdných polí a ono tam asi defaultně naskočí Ko+AWE pro koš, ale nemůžu stejně nikde do té složky přejít, všude se rozbalí jen Inbox,Trash a ty dvě prázdná pole. Smazat ovšemže ta složka taky nejde,když nejde zvolit.