pripojeni do DB

Chtel bych se optat, jestli se muzu pripojit do DB treba pres FTP a ne pres Vase www rozhrani?
jestli myslis mysql, tak jenom:
a) pres php (funkce mysql_*())
b) pres webovy rozhrani
Zkus nejdriv zapojit mozek nez neco placnes... FTP = file transfer protocol... snad ti jako odpoved staci.

Jinak do teto mysql se dostanes pouze pres WWW ci pres vlastni script delany na WZ... odjinud ne, pac je to blokovane...

Lukasik
To je dobry :)
On si da Nick jako já a email jako Mira :)

To je mi ale kombinace
PRO "MASTER": Ja si nedal stejnou prezdivku jako ty. To ty si davas stejnou se mnou.
PRO LUKASIK: Tak jsem se ptal ne, nemusis hned delat jakej si frajer ze to vis!
...::: Master :::...: Master originalni je tu mnohem dyl a je mnohem inteligentnejsi nez ty a neni lama...!

Nedelam frajera, ale proste nechapu, jag se muzes ptat na takovou vec... to je, ako gdyby ses ptal, zda muzu pocitac pouzit jako rychlovarnou konvici...;-))

Lukasik
Lukasik: Jo, mozna je dyl tady na WZ,ale asi ne jinde. A o ty inteligenci bych pomlcel,protoze me neznas a ja jsem se sem prisel zeptat protoze na WZ jsem chvili tak proste nic o sluzbach nevi, tak nevim proc delas jak kdyby si vedel vsechno a moje blba otazka tohle forum nejak urazila.
2...::: Master :::... : No, je troska predpoklad ze kdyz uz se hrabu do webdesignu, tag alespon zaklad bych mel vedet... a mezi zakldy se predpoklada vedet co je FTP, Myswl, HTTP a troska i tu komunikaci:))

Lukasik
...::: Master :::... no... Lukasik ti myslim odpovedel....
to ze podtextem bylo: "jsi blbec" se dalo cekat a stejne si to kazdy mysli, on to jen tak nejak vyjadril na hlas....

nerikam ze je neco spatnyho na tom se zde zeptat,ale proc se ptas jestli to jde pres FTP kdyz nevic oc jde tak to vazne nechapu...

Master (c)