Problém s přístupem do správce souborů

Mám problém s přístupem do správce souborů - když na ten odkaz kliknu, vždycky se objeví jen: /home/web/admin.wz.czuh oh
Co s tím mám dělat? Nemůžu tak nahrát index.html a stránky mi zruší...
Mám tu už jeden web a ten funguje normálně... Tže nechápu...

Dík za rady! Bujo
Ja mam jeste horsi problem, ftp pripojení mi funguje poze na mem domacim pocitaci a jen na jednom (asi na tom, prez ktery sem se pripojil poprve) ale kdyz se chci pripojit pres notebook tak to hlasi, ze nemam opravneni mam u vas 3 ucty a ani jeden nefunguje na jinam nez tom mem osobnim PC!:-(Mohu vedet jak se to da prenastavit?
Dekuji predem MAX1001
Já mám problém s ftp. Zprvu připojování vypadá ok, ale při zobrazování tabulky "LIST" se wincmd zastaví a nic... Po chvíli se objeví, že spojení vypršelo (konkrétně: 425 Unable to build data: Connection timed out). Můžete mi prosím poradit, kde může být chyba? Trvá to už docela dlouho (resp. už se mi to jednou stalo, ale pak to chvilku běželo normálně a teď už 2 měsíce zase nic), ale stačilo mi zatím používat web. rozhraní. Teď bych zase potřeboval se stránkama víc pracovat a ftp by se mi hodilo. Za odpově´d předem moc díky.
Pani,

dneska jsem se na spravce souboru nekolikrat dostal, ale posledni hodinu me to po uspesnem loginu vzdy vyhodi zpatky na login http://www.webzdarma.cz/login.html . Server ale hlasi ze jsem lognuty uspesne.
Pres mozillu se dokonce nezaloguju vubec - pise to www.webzdarma.cz can not be found.... i kdy ze na vsechny dalsi stranky dostanu v pohode.

Diky za radu

B-)
Vedu dva weby - www.sepulcore.wz.cz a www.krles-heavy-metal.wz.cz . Potřebuji aktualizovat stránky nebo cokoliv přidat do stránek. Připojuji se tedy přes Windows Commander - FTP - a po cca 15 vteřinách mě FTP hlásí: 530 Login incorrect. Potom mě dá počítač na výběr mezi: ZKUSIT se připojit ZADAT adresu a heslo a PŘERUŠIT. Adresu i heslo mám dobře zadané. Nevím co s tím, ale chyba na mé straně asi není. Potřebuji aktualizovat stránky a bohužel, díky výše uvedeným problémům nemůžu. Může mi někdo pomoci? Děkuji!
Chyba je na straně serveru, zkuste se přihlásit později, mě to vždycky zatím vyšlo, server má velice často výpadky, v takovém případě to právě hlásí podobné chyby, server je při připojování nalezen, ale prověřování jména a hesla je neúspěšné, toť "login incorrect".

Zkuste např. webové rozhraní, ale ve stejném momentě jako to nešlo u ftp to zcela na 100% nepojede ani takhle!

Pro jistotu si ještě zkontrolujte správnost všech zadaných údajů pro připojení přes FTP