Chyba pri instalaci post-nuke...

Nevim proc, ale post-nuke se nedokaze pripojit k databazi. Pri instalaci primo pres webove rozhrani mi napise chybovou hlasku (priblizne v polovine, kdy ma vytvorit novou databazi):

No database made.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user: 'gamelist@212.71.128.29' (Using password: YES) in /3w/wz.cz/g/gamelist/pnadodb/drivers/adodb-mysql.inc.php on line 237

Warning: error_log ini_alter ini_set dl pfsockopen openlog syslog readlink symlink link leak fsockopen proc_open() has been disabled for security reasons in /3w/wz.cz/g/gamelist/install/db.php on line 42
Error connecting to db
Program: /3w/wz.cz/g/gamelist/install/db.php - Line N.: 45
Database: gamelist
Error (1045) : Access denied for user: 'gamelist@212.71.128.29' (Using password: YES)

Ikdyz vytvorim databazi pres webove rozhrani mysql problem pokracuje. Vzdy se jen suse zobrazi: Problem in Database Connection

Nejsem prilis zbehly ve tvorbe webu ani v databazich, takze je to mozna nejaky zacatecnicky problem...

Diky za kazdou pripominku k veci ;)
Zdravím, já ti asi neodpovím na tvůj dotaz, ale mě se přihodilo to, že při pokusu odeslat email mi server vrátí hlášku:
Warning: fsockopen proc_open() has been disabled for security reasons in /3w/borec.cz/r/rychlik/includes/email.php on line 184
Warning: fgets(): supplied argument is not a valid stream resource in /3w/borec.cz/r/rychlik/includes/email.php on line 185
Email Error: Invalid mail server response (service not ready?):
Já si myslím, že funkce fsockopen je na serveru zakázaná a proto tobě nejde nuke a mě fotogalerie také ne.

http://rychlik.borec.cz
email posilej pomoci funkce mail()
fsockopen je zakazany