Oživení za 200,-

Nahrál jsem na server soubory pro test jednoduchého e-obchodu. Ať dělám co dělám, nemohu ho zprovoznit. Pořád se mi objevuje bílá stránka s reklamou. Asi bude někde problém s přístupy. Hledám dobrého človíčka, který by se mi na to podíval (v případě zájmu pošlu uživ. jméno a heslo). Za zprovoznění stránek jsem ochoten zaplatit 200,-Kč.
To jsi teda z laciného kraje - 200 za e-obchod...
Ten obchod tam mám hotový! Jen se mi nic nezobrazuje :-((( Musím tam mít někde špatně nastaven přístup k databázi. 200,- za opravu jednoho nebo dvou slov je podle mě dost.
<HTML>a co tam jako nefunguje? a kde hlavne</HTML>
To kdybych věděl, tak jsem v pohodě. Celý obchod mám nahraný a výsledek? Podívej se na: mope.wz.cz. Pokud máš zájem mi pomoci, písni e-mail a já Ti pošlu heslo. Musíš se pravděpodobně podívat na soubor sql.php a možná i další soubory a nastavit přístupy.
zadne heslo mi neposilej, radsi poradne konkretne vysvetli co to ma delat, protoze ja tam nevidim nejake evidentni chyby na prvni pohled a nehodlam to hledat

proste posli:
* URL
* co to ma delat
* ale dela to pritom ......
* URL://mope.wz.cz
* má se zobrazit obchod
* nezobrazí se nic
hmm, aha
say hello to lame MSIE user :/

(v mozille to fakci)

chyba je v nastaveni reklamy - nastav si at se vklada jinam nez do indexu a pak to vkladej an spravne misto - vzdyt to musi byt zrejme z html zdrojaku ne?

jestli jsi ten obchod nedelal ty tak rekni tomu, kdo ho delal
Jdeš na mě moc rychle. Obchod jsem dělal podle knížky. Pokus se mi ten problém popsat trochu podrobněji. Jak pro blbečky. Ta reklama se tam zadala sama od sebe.
Stáhnul jsem si Mozillu a pod tou se mi to zobrazí v pohodě. Může mi někdo vysvětlit, proč to pod Mozillou jde a pod IE NE?!?!?!?!
protoze IE. to je dostatecna odpoved :)
<HTML>hledej chybu zde:

<FRAMESET FRAMEBORDER="no"
BORDER="0"
FRAMESPACING="0"
ROWS="100%,*">
<FRAME src="sindex.php" MARGINWIDTH="0" MARGINHEIGHT="0">
</FRAMESET>

1) je to kravina
2) MARGINWIDTH="0" MARGINHEIGHT="0" - tohle mi tam smyslu nedava,ale nevim jiste zda to tam byt muze
3) radeji bych ten frame pojmenoval...

BTW: IE pri spatnem definovani ramcu nezobrazi nic (viz tvuj pripad)</HTML>
Master: do toho moc nevidim takze je to mozne, ale urcite MSIE vadi ten kod reklamy umisteny jako prvni vec v tom indexu

ale ten robot funguje tak, ze kdyz nenajde ten specialni tag ani tag <body> tak to vlozi na zacatek ... jasne, ze bych to mohl udelat i lip, ale je sakra tak tezke precist si napovedu a nastavit reklamu do nejakeho jineho souboru?
Už to mám! Jinak děkuji za ochotu :-((( Každej není takovej génius.