bannerský úlet???

proč mi z ničeho nic začal 'újíždět' banner wz? (viz:kvezt.wz.cz)
a myslím že tohle:

style="width: 496px; position: relative; left: 50%; margin-left: -286px; padding: 0; border-width: 0

dřív ve vkládaném banneru nebylo.
Může mi to prosím někdo z adminů vysvětlit?
předem dík. k.
<HTML>ahoj
to se omlouvam
vcera jsem zmenil ten kod vkladany do stranek s presvedcenim, ze to vse bude fungovat beze zmeny :(
budem to resit, pokud by to neslo jinak, zmeni se ten kod zpatky, ale radsi bych to mel podle xhtml strict a funkcni kdyby to slo</HTML>
mě zmizel a nikde v zdrojovem kodu to nemohu nelzt kromě toho komentare <reklama wz> tochu jsem zmněnil ten soubor a nahral nasever a ted nevim jak dlouho mam cekat nez robot zapracuje ta ta vase reklama tam naskoci (to ze tam neni ni tochu rozhazuje umistěni prvku na strance)
tentokrát tam zas vadí align="center" u divu když už xhtml nešlo by to tam vrazit přes style="text-align:center;"?
a ještě ten stupidní border a divný odsazení obrázku :((
viz: http://kvezt.wz.cz
co s tím?
<HTML>neslo, protoze to ma jinou semantiku, bohuzel
chapu, ze je velmi jednoduche vykrikovat tady o neci stupidnosti atp, kdyz jsme vsichni anonymni, ale rozhodne necekejte, ze na takovehle reakce uvidite neco laskaveho</HTML>
pardon pardon...
nechtěl jsem tě urazit, sorry. Strašně se omlouvám, jsem kretén. Moje chyba, měl jsem pomocí css nastylovaný <table> a <td> - jsem idiot!
sorry sorry sorry sorry - och jak já se stydím://
- jdu se někam zhrabat... :)

tak, sebeprznění mám za sebou a teď bych se zas rác na něco zeptal:)

co znamená "jinou sémantiku" a proč by to nešlo?
stačilo by přede dát divu text-align:center; a tabulce text-align:left;
případně dát tabulce margin:0px auto; nebo tak něco, ale sám si říkal, že ti jde o !validní! kód vkládanýho banneru, tak nevim...

A co když třeba formátuju všechny <td> pomocí css - to se mi taky pak rozhodí? Nechci ten banner uzavírat do dalšího divu a dělat pro něj další styl s odlišným formátováním tabulek - to by se imho dalo řešit asi jenom s přímým zápisem stylu (je to sice divný ale... no... taky nevim)

no to je fuk, asi si stejně udělám ten styl pro div.reklama :(
a budu se muset smířit, že nebudu mít validní web...

každopádně se ještě jednou omlouvám, myslím, že děláte dobrou práci a tak vůbec (za ty prachy:)) k.
> ...kdyz jsme vsichni anonymni..

Hmm... myslím, že tato část diskuze anomymní moc není.
(Možná se pletu, ale evokuje to ve mě ten přihlašovací formulář :-)
<HTML>ja taky sorry, psal jsem to v navalu momentalnich emoci pri cteni mailu na info/mira at webzdarma.cz ... a psal jsem to spis tak obecne nez na tebe ...

anonymni jsme i tak docela dost, vytvorit si ucet je otazka asi 2 minut ... i kdyz nektera jmena si pamatuju - v dobrem i zlem


a k tomu tematu: upravil jsem to, melo by ted stacit nahrat prislusnou stranku s reklamou na server znova a upravi se to
sice to ted vypada trochu jinak (pokud to neni vlozene do tabulky - nebo nejak jinak pozicovane), nezarovna se to na stred, ale to snad nikomu vadit nebude</HTML>
A me jen v dobrem ze miro?;-)

Lukasik
Taky mi uletěl banner, místo na střed ho mám vlevo. Díky za radu či opravení.
<div style="margin-left: auto; margin-right: auto">
.........
funguje to jen v MSIE !
V Opeře, Netscape atd. to lítá nalevo.
<HTML>to vim, resp. nevedel jsem, ze to MSIE zarovnava

nicmene ... byla to moje blbost, ze jsem dve verze banneru neudelal hned, takze az ted:
pokud do stranky date std. kod
<tt><!--WZ-REKLAMA-1.0--></tt>

robot to prevede na verzi nevalidni podle xhtml strict, takze jsem vytvoril dalsi verzi kodu:
<tt><!--WZ-REKLAMA-1.0-STRICT--></tt>

kde je pouzit ten styl, ktery ovsem neni centrovany na stred

tak doufam, ze ted uz budou spokojeni uplne vsichni</HTML>
a stejne si mi na mou otazku neodpovedel;o)))

Lukasik
Tušil jsem, že Lukasik na tohle zareaguje. :-)) Tebe si rozhodne pamatuje ve zlym.
nj, nesnasim kdyz se nekoho na neco ptam a on pise 100ky odpovedi, jen na mou vzdycky neodpovi a vypada to, jako gdyb to "necetl" :o))

Lukasik