Problém s Bannerem

Banner se nezobrazuje a nechci, aby me vyrazili... mam to tam dobre napsany ale nazobrazuje se... co stim?
Chvili pockej, mela by se tam vcas objevit..
Hmm....jenze tohle se mi stalo uz jednou a mam za to zlutou kartu....
Zkus znovu nahrat index...
mám ten samý problém, banner se mi nezobrazil na stránce, dostal yellow card, nemůžu si tam ten banner sám dát jako html kód?
mně to děla to same
Mám taky podobný problém. Před chvílí jsem se dozvěděl, že byl zablokován účet a žlutá karta... Zkusim znovu nahrát index, ale nevim. Nemůže to být třeba frejmama? Dik
Nahrál jsem znova index, ale nic :o( Banner tam pořád neni. Nachci červenou. Prosím pomozte...
ja osobne ho tam vidim... nemusi to fakcit hned, ale casem bude
vytvoril jsem znovu stranky a ejhle banner je na svete
Jasně ale dyz jim banner blbne, tak proc za to sakra trestaj nás nějakou podělanou žlutou kartou...měli by to spíš udělat pořádně...co je todle za přístup....webzdarma ale kope maximálně tak 2. druhou ligu
skoda zes tu cervenou nedostal. tahni na fbi, kgb, mujweb, host.sk nebo kamkoli jinam, kdyz se ti tu nelibi. Nekdo ti zadarmo poskytuje sluzby a ty se rozcilujes. Verim, ze tohle muze cloveka rozladit, ale placenych kvalitnich hostingu je taky spousta.
ju
Ale to jsem nechtěl. Omluva
No, znovu jsem nahrál index a v nastavení jsem dal, v jakym se to má zobrazovat frejmu a už to konečně maká!

juneau: No, je sice fajn, že dostáváme 50MB volnýho místa, ale jednou už mi někdo, vůbec nevim kdo, smazal celej účet... Celý to šlo do háje a ta adresa byla !VOLNÁ!. Mohl si jí klidně založit kdokoli jinej (i když nepředpokládám, že by si někdo dával takovou hloupou adresu jako já :o)). Všechno jsem musel uploudovat znova...

No, když už jsme u tý velikosti. Dá se někde zjistit, kolik mám ještě na webu volnýho místa?
http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=8933&t=8933
no ja si nestezuju, jen bych neroad dostal cervenou kartu..... a proto se ptam jak na to..... diky za odpovedi
smazanej web? no i to se muze stat, holt freeweb. ale to jsem uz psal. nebo jsi nejakym zpusobem hrube porusil registracni podminky. Mp3, warez, pecko, co ja vim...

velikost webu zjistis pri ftp prenosu pres nejakeho ftp klienta, ... ale to se tu uz resilo tolikrat...
Já mám ten samý problém a už mám žlutou kartu. Nejde jim to tam vložit a ještě buzerujou ňákýma žlutýma kartama !
mam framy a ta reklama se mi tam nechce objevit! plz help uz mam taky zlutou
sakra, kluci, to vam nezavidim :) pokud mate framy (napr v index.htm) -> tak se server snazi vkladat reklamu (jeji kod) prave do tohoto souboru, coz je BLBOST -> musite to zmenit v administraci -> vkladani reklamy -> zaskrtnout -> nahore + napsat do policka jmeno souboru jako treba uvod.html a pod, proste stranka, ktera ve framech zabira nejvetsi cast obrazovky. POkud to bude fachat, muzete to dat i jinam.

Hlavne ale nesmi byt banner implicitne vkladan do souboru, vnemz je jen zdrojovy kod framu