chyba - php nuke 6.5

Fatal error: Call to undefined function: message_die() in /3w/wz.cz/a/aiki-webzin/db/db.php on line 88

Warning: (null)() [ref.outcontrol]: output handler 'ob_gzhandler' cannot be used twice in Unknown on line 0

při instalaci php-nuke 6.5 se zobrazí tato chyba, nevíte někdo co s tím?
jo fime, nepouzivat takovyhle veci a napsat si vlastni RS:)))).
Kdyz neco pisu, tak vzdy sam... max pouzit zaklady neceho, ale dost nerad pouzivam celi veci, kdo se v tom pak ma poznat? a kdyz tam najdes takovohle chybu, tezko ji opravis pac neznas jak to pracuje...

Lukasik
preně moje rec

obcas zjistuju sám že když se vracím knějakému svému starému programu (skriptu) z nápadem že ho trošku upravím ta mám občas problém (vygeneruji spoustu hyb a pak to trweba ještě nějakou tu hodku ladím
to Lukasik: no, tak lidi pak se neni cemu divit, proc WZ drive padalo. Kdyz si Lukasik na WZ testuje své výtvory. ;))
blbu: Hele, klidek... za prve sve vyrobky si testuju na localhostu za druhe se povazuju vicemene za neprasoprogramatora:))))))). Tak me napada, mas fakt hezky stranky^_^. Tedy ty na WZ... Styd se pod nima psat... takovej redir tam:o)).
tak specialne ohledne ob_gzhandler():
na localhostu mam scriptik (administrace, konkretne zobrazeni traffic logu, kterej je celkem velkej->komprese se hodi), doma funfuje ok, ale na wz hazi chybu 'ob_gzhandler() cannot be used twice'.
skript _je_ v poradku, na zacatku se vola ob_start('ob_gzhandler'), na konci nic. hledal jsem v phpinfo(), jestli neni nahodou defaultne zapla komprese, ale vypada to, ze ne...
->bug v php?
btw, phpnuke je fakt strasnej krap, to se nevyplati ani upravovat...