e-mailova schranka

uz som sa na toto pytal z inej casti (vo fore webzdarma) ale som si potom vsimol ze to asi nie je miesto na take otazky (ako je tam napisane: "Obecná diskuse k WZ. Toto není místo pro technickou podporu."), tak sa teda spytam tu:

prosim vysvetlite mi, jak tu funguje e-mail, vcera ci som si tu vytvoril novu stranku a dal som si aj vytvorit e-mailovu schranku, ale nikde som nenasiel jako mam nastavit ako sa ma volat (teda jak mam to 'cokoli' zmenit na nieco ine)

a ked kliknem v mojej administracii na 'poštovní schránka' tak mi zahlasi:
"Nepovolený přístup!
Přístup nebyl povolen. Zřejmě kvůli chybějícímu soubor index.html, index.htm, index.php v _kořenovém_ adresáři atp.
Pozor: system je citlivý na velikost písmen ! (tzn., že Index.htm není totéž, co index.htm)
Stejně tak nefunguje, pokud je index.html umístěn v nějakém podadresáři."
- to ale asi este ani nema ist ked som nikde neuviedol jak sa ma e-mailova schranka volat

tak ako to funguje?

vopred dakujem za odpoved
Jestli sto zkoušel hned, tak to nefungovalo, bo se to tvořilo.
Jestli zkusíš znova po cca 30min, tak to faří :-)

info@tvojedomena.cz změníš v nastavení mailu
v nastaveni mailu mam len:
E-mail (nastavení Vaší domény @michalnet.wz.cz)
> Neaktivní
> Přesměrování na michal03@pobox.sk
> Aktivní schránka
> Aktivní schránka se zasíláním kopií na michal03@pobox.sk
(Změna se projeví do 30ti minut, děkujeme za pochopení)

tak som vybral moznost Aktivni schranka, ale kde mam nastavit jak sa bude volat ta schranka?
prosim vysvetlite mi to, uz tu dlho na to cakam
Co takhle klepnou na záložku mail?
pokud ti to nepodu, něco si pošli na info@michalnet.wz.cz!
dik :) taketo info som potreboval vediet, stacilo len poslat mail:))
Už jsem zoufalý. Asi jsem možná méně bystrý, ale nastavování mailu na WZ jsem dost dobře nepochopil.

První věc, co jsem udělal byla, že jsem si vytvořil složky Odeslané, Koncepty a Koš a ty jsem taky nastavil v Seznamu složek: Použít tuto schránku jako koš ... atd.
Zkusil jsem si odeslat email na stejnou adresu a ejhle - nic se do odeslaných neuložilo, v příchozí INBOX to bylo, tak si říkám no nic smažu ho.
A další problém do koše se nic neuložilo. Vytvořili se sami dvě složky, bez názvu - úplně prázdné políčko a nejdou smazat, hlásí to:

Array ( [0] => Cannot delete selected folder. ) 1

Dost dobře nechápu co znamená čtené a nečtené složky, vím jen že s nečtenými nelze pracovat. Tak jsem ten mnou vytvořený koš, odeslané a koncepty přesunul ze čtených do nečtených a zase čumím jak bacil do lékárny - úplně se jim změnili názvy: Ko&uO- , Odeslan&6Q-. Jen koncepty zůstali (a taky se pak dali smazat).
Tak jsem si řekl že takový bordel tady mít nechci a opět je přesunu do čtených a smažu je.
EE to jsem se přepočítal samozřejmě nejdou smazat a navíc při přesunu zůstávají i v nečtených a vyhazuje to hlášku:

Array ( [0] => Invalid mailbox ) 1

Poslední zoufalý pokus byl ten, že jsem schránku včera zrušil a dnes jsem si ji obnovil a bohužel vše zůstalo při starém.
Škoda, že v podpoře vysvětlili skoro všechno, ale základní funkce a nastavení mailu opomněli - a asi to tak jasné zase nebude, když mi to udělalo tohle.

Moc děkuju za rady, už mě nenapadá nic jak to vyřešit.

Taky nechápu v Nastavení přídavných modulů -> Seznam složek - Vypíše složky pro rychlejší přístup k jejich obsahu , když dám "aktivní" seznam se ukáže, nejen že jsou v něm jěště další složky např Odesláno, kde nevím jak se tam vzali, ale taky to nikam nepřepíná, takže nechápu co to má za funkci - ach jo :o((((((
Teď jsem zkusil napsat email a uložit ho. Před tím jsem pro odeslané, koncepty a koš použil původní hrůzné názvy Odesl&4Q-no, Rozeps&4Q-no a KO+AWE. Takže jsem milý email uložil a opět se vytvořila sama složka Rozepsáno, ve které však nic není a uložený email je ve složce Rozeps&4Q-no.
Podotýkám, že Rozepsáno šlo smazat, ale proč se tam ta složka vytváří?

Proboha, co to ksakru je !