proc nefunguje, co je ulozene?

Na index.html mám uložené změny. Ze zprávy souborů vše funguje, včetně reklamy, ale když stránku vyhledám na internetu, je vše při starém, ani reklama zde není. Jak je to možné?
Jedná se konkrétne o : stavebni-prace.kvalitne.cz
Jsem začatečník a tohle nechápu poradíte?
cache nebo proxy..
hm.... nechápu... :o((
prosím o vysvětlení pro IQ tykve...
maji ty puvodni stranky koncovku index.htm, nebo index.html ?
Nebo mate vsechna pismena stejne velka (vcetne koncovky)?
Jsou index html. Nechápu, vždycky jsem všechno dělala stejně, a vždycky to bylo v pohodě
Me prestaly stranky fungovat minuly tyden a to jsem je jen zacal aktualizovat. Na serveru mam vse ulozene tak, jak mi to fungovalo a dneska, kdyz kouknu na aav.aktualne.cz, tak mi porad nabiha prazdna stranka s reklamnim bannerem a odpoved z technicke podpory zatim nedorazila. koukam ze nejsem jedinej.. Opravdu tu neni nikdo, kdo tento problem jiz nekdy resil a vyresil?
Fakt to nechápu.. když najdu svoji stránku na internetu, neni reklama, ani žádná změna, ani odkazy, co jsem tam včera dala..
Když se na ni kouknu ze správy souborů na index. html, všechno běhá jak má, je tam i reklama. je v tom nějakej guláš. Pradte, co stim... prosiiim.. :o((
tak jsem jen tak na zkoušku prostě přejmenovala index. html na jiný jméno, aby jako nebyl a co nevidim, na internetu je pořád ta stará verze, jako by se nechumelilo. Jak to, že tam je, když neexistuje? !
cítím v tom Temporary Internet files...