Jak na to?

Zřídil jsem si stránku teprve nedávno a jsem v tomto úplný začátečník.Zkusil jsem tedy uložit na stránku zatím jen texty.Po dvou dnech,kdy jsem text rozšířil,jsem chtěl tento na stránku umístit.Takže jsem ten původní smazal a nahradil novým.Jenže na stránce se mi stále objevuje jen ten předešlí text,i když pokud kliknu na index,který mám stáhlí do správce souborů,tak se objeví nový.Nevím vůbec co s tím.Asi jsem to nějak pokazil.Poraďte prosím.
Vymaz cache prohlizece, a nepouzivej proxy server
No to jsi mi vysvětlil.Vždyť jsem psal,že jsem laik,tak vůbec nevím o čem píšeš.
ja by som asi vsetko vymazal a potom nahral len to co chcem znova :) Tiez by si sa mohol naucit MINIMANE TOT PRE TVORBU WW STRANOK: HTML, Javascript, CSS(iba ked chces aby vyzerala dobre), PHP(iba ked chces aby bola dynamicka, t.j. napr. ze si mozes urobit pocitadlo pristupu atd. ) Vsetky titeto jazyky su lahke, ja som ich vedel za mesiac :D
To Athosino:
Jsi fakt kaaaaadr. Zavidim ti tvuj smysl pro tvorbu webu. Pokud jsi vse, co jsi popsal, zvladl za mesic, tak uz se nicemu nedivim. Staci se kouknout na tve stranky...kazdemu vrele doporucuji. V tuto chvili tam figuruje akorat pocitadlo a vskutku nevim co tam tech 844 navstevniku delalo.
Pepol: Nastaveni - Moznosti Site Internet - Vymazat docasne soubory