Porusovani podminek

Dobry den
neustale se tady premila porusovani podminek WZ. Mam tedy dotaz.

1. Erotika: Proc WZ hostuje eroticke servery? Je to proti podminkam, ale presto je jich tady dost. Staci si projet zakladni sekce seznam.cz a najdete jich tam dost. Jak je to tedy? Lze ci nelze?

2.Reklama: Rusi se kvuli nezobrazeni reklamy. Pokud ale mam reklamni tag vlozen, reklama se nezobrazi a zrusi se web. Kdo za to muze? Proc ten, kdo napise do podpory, ze ma problem s reklamou, nedostane odpoved? Pro jedna z nejnespolehlivejsich soucast WZ je reklamni robot na kterem zavisi zivot ci smrt webu? Proc se k temto oznamovanym vypadkum nevyjadri admin?

3. Problemy FTP: Proc se k temto problemum vyjadruji uzivatele? Proc se nevyjadri admin ci moderator diskuse? Admin nejlepe pozna problem serveru ci uzivatele. Admin by mel vedet zda mu prislusna cast bezi nebo ne. Nikdo mu nebude nadavat preci kdyz napise "Sorry, makam", nebo "U mne to neni, hledej". I kdyz je to zadarmo.

Nerad bych se dockal odpovedi typu" Nemam uz silu odpovedet", tech je tady dost. Uz by to chtelo aspon jednou seriozni vyjadreni kompetentnich spravcu. Uklidnilo by to lidi kolem techto problemu.
Dekuji
ad 1. povolene to neni, jestli tady nejake jsou tak proto, ze nebyl vyrazny duvod je rusit (nedelali velke prenosy), to ale na faktu ze to povolene neni nic nemeni

ad 2. v souvislosti s reklamou vam hrozi zruseni uctu _jen_ v situaci, kdy je naprosto zrejme, ze jde o umyslne nezobrazovani (zejmena tim, ze date vkladat reklamu do souboru ktery pak neni nikde zobrazovan)

ad 3. vyjadroval jsem se k tomu nespocetnekrat, o zadnem problemu nevim, kdyz se nekdo konkretne zepta (nejlepe emailem), urcite odpovim
Dekuji za odpoved.
ad2. Problém je pouze u vkládání reklamního kódu do souboru index (s malým"i") jak už jsem o to psal z vlastní zkušenosti v diskusi na jiné téma. Ale jinak jsem měl problém s tím co tady admin píše.
Při zobrazování stránek jsem dával reklamu do okna, které se zobrazilo vždy uprostřed strany nahoře, když si kdokoliv otevřen můj web na úvodní straně. Po takovémto více než ročním zobrazování to teď předělám protože takto se to "nesmí dělat". Je jen škoda, že když jsem se na to před rokem ptal, tak jsem odpověď nedostal a teď mám zbytečný problém a to zrovna před dost důležitou akcí kterou náš oddíl pořádá. Já opravdu neprováděl nikdy úmyslné nezobrazování reklamy. Teď to zrovna předělávám o věřím, že už to bude v pořádku.

Jinak by to opravdu občas chtělo, aby se admin vyjádřil a třeba i někdy zaslal na konkrétní adresu jeho odpověď.

Zdravím Vás a ať se daří.
ne kdyz tam hodis <!--WZ-REKLAMA-1.0--> je to v podminkach o reklame.... :)
2 Ježíšek

ne .. je k jaké odpovědi?

Jestli k zobrazování reklamy v okně tak to asi nemáš pravdu.
Já tam <!--WZ-REKLAMA-1.0--> měl a i vygenerovaný kód pro reklamu, a najednou po roce zobrazování jsem neměl ani "bajtík" z webu a ani účet. To jsem si teda musel ale máknout abych to obnovil a zobrazování hodil přímo na prví stranu. (Stejně se všichni ptali, na to zobrazované okno s reklamou WZ uvnitř. Teď už se ptát asi nebudou a reklama wz se stane obyčejným každodenním banerem na úvodní stránce.)

Jesli se to tak mohlo zobrazovat, tak proč mi byl celý (objemný) web smazán? Potom by mě to moc zajímalo.
Niekto prisiel na moje heslo na ucet (neviem jak) a zmenili vsetky udaje (mail, heslo ...) . Teraz sa nemozem prihlasit a oni maju nadvladu nad mojou strankou. Som nestastny a neviem co mam robit. Moj ucet je (bol) durmstrang.mysteria.cz .
Mohli by ste mi na tento mail poslat sucasne heslo aby som sa opat dostal na svoj ucet?
Deja Vu? Pokolikaty tohle uz ctu, mas pouzivat silnejsi hesla, nebo davat bacha, aby nikdo nemel pristup k tvymu mailu, to se totiz casto stava..
>mas pouzivat silnejsi hesla

To je fakt - kolikrat si lidi dají heslo stejné jako uživatelské jméno. Možná by měl nějaký script kontrolovat hesla a při pokusu nastavit obzvláště stupidní heslo (třeba 123456) poslat uživatele poněkud do prdele...

Dále by (možná) nebylo od věci mít možnost se připojit na FTP přes SSL - přecejenom by pak bylo složitější hesla odchytit po cestě. (Otázkou je, jestli to již není výsada placeného hostingu)

Nakonec ale stejně všechno shoří na tom, že uživatel má u sebe trojského koně, kterému nedělá problém odchytávat hesla přímo u zdroje.
No hej, lenze ja som nemohol vedieet ze na to heslo pridu, ale teraz by som fakt potreboval to heslo co tam oni dali pretoze nemozem nic so strankou robit(vsade pomenili hesla, aj na mysql aj na FTP a aj tu) , som z toho zarmuteny, prosim ak tuto spravu cita admin tak nech mi posle na moj mail heslo ktore tam ti IDIO.. dali . Dakujem
Já si nemuzu pomoct, ale mi admin odpovídají temer obratem. A pokud znáte jejich jména, tak si vsimnete, ze odpovídají i primo na foru! a jsou mezi nami i borci co odpovidaji jen tak a rozumi tomu!