FTP!Nelze se připojit...

Nechápu proč mi nefunguje ftp pro můj web!Když se přihlásim přes správce souboru tak fšechno funguje OK...čím to je?Zadaný údaje pro ftp jsou na 100% správný...Ciao M.
Mně FTP funguje. Někdy se stává, že FTP je chvíli nedostupné ...
Moon...: slo by napsat co to pise za chybovou hlasku? aby bylo jasne, kde je chyba (treba u nas, treba jinde, ale rad bych udelal jasno nez aby mi tu kdekdo psal "ze se stava ..." kdyz o nicem takovym nevim)
... nic ve zlym, jen chcu vedet o co jde

diky
Michal: ver mi, ze uz tu vic lidi psalo, ze to maji "100%tne dobre nastavene", ale skutek utek

jak to teda mas nastavene? (hostname, username)
chyba: 530 Login incorrect
...připojuju se přes windows commandera a fšechny jiný ftpčka fachaj allright...fakt nevim!
Hlásí nám to: port SELHAL
Pořád nefunguje!Má ještě někdo podobný problém?Fakt mě už nebaví nahrávat všechny soubory přes toho webovýho správce...Ciao
Michal: Poradne si zkontroluj nastaveni...

The_Maruxs: pasivni rezim, it's always the same..
Už sem na to přišel : měl sem zadanou špatně adresu ftp-čka místo ftp.webzdarma.cz sem zadal ftp.moje_uživatelský_jméno.cz a fšechno zase fachčí na 100percent...ciao m.
Už sem na to přišel : měl sem zadanou špatně adresu ftp-čka místo ftp.webzdarma.cz sem zadal ftp.moje_uživatelský_jméno.cz a fšechno zase fachčí na 100percent...ciao m.

Tak jak to je? Co se teda ma zadat? To uz si fakt nekdo dela pr.el z uzivatelu a zanasi sem pouze debility. JAK TO JEEE? Existuje ftp.webzdarma.cz, nebo se zadava uzivatelsky jmeno?
<HTML>zadava se uzivatelske jmeno bez ftp.*</HTML>
Me to stejne nejde.
Jakej mam zadat port?
Dekuju ya odpoved...
port 21
chyba: 530 Login incorrect
...připojuju se přes windows commandera a v poslední době mi to hlásí tuto hlášku a nemohu se připojit i když jsem se dříve připojoval.
Co s tím?
Děkuji předem Mirek
no mám podobný problém ale je to tak že v total commanderu se mi to povedlo a ve FAR manageru ne - používám plugin FAR NAVIGATOR.
mam to ale správně, bych řekl.
problém je v tom že nevím jaký nastavit protokol u serveru. mám nastavit ftp://lightninggroup.wz.cz nebo http://lightninggroup.wz.cz (jak jsem někde na foru četl) ?
na ftp.webzdarma.cz se nepripojite. To je web tech stranek a provozovatele. Musite tem napsat (když mate adresu www.aktimel.wz.cz, tak tam napiste "ftp.aktimel.wz.cz") Do jmena: "aktimel.wz.cz" (uživatelske jm.+domena+.cz a nakonec heslo: To by jste meli vedet vy sami.
Jmeno ftp hostitele a uziv. jmena jsou stejna.

Aktimel:

> tak tam napiste "ftp.aktimel.wz.cz"

Ne, jen "aktimel.wz.cz"
Mám dotaz - používám ftp windows commander, protože ... protože ho prostě mám:-) Teď jsem si stáhnul SmartFTP. Má cenu to instalovat? Bude to nějak rychlejší, chytřejší či zábavnější než stávající WC?

Díky za Vaše zkušenosti!

Vojta.
Nazdar, aj ja mam problemy s pripojenim n FTP cez commander, vypisuje my to 500 I Illegal command a na tom dalsie okno s hlasenim Prikaz PORT selhal! Sakra, co stym? potreboval by som dat na stranku aj vacsie subory jak 2 MB. Vdaka za odpoved
Pasivni rezim..
A to co znamena? Poradis mi ako to opravit?
Ještě jednou - máte někdo zkušenosti s tím SmartFTP? Je to lepší než FTP ve Windows Commanderu? Díky!

Vojta.
SmartFTP - docela dobry..
Zdravim, mam ten samej problem jak Bomfunk ! Taky mi to hasi pres ftp hlasku 500 I Illegal ... a pak naky kecy ze port je spatnej nebo ze selhal ci co ?! Nemohli byste nekdo pomoc prosiiiiim. Zakladam si na castym updateovani stranky a pres mail (host.server) me to fakt zdrzuje ... DIKY moc ;o)
Struhy: zapni si pasivni rezim...