přihlášení a správa souborů

Teda musím říct že s webem zdarma mam velike potize. Ve sprave souboru mi nejdou nektere vubec mazat(proc?) a hlavne, obcas kdyz po přihlášení dám spravce souboru, tak se me to opet pta na jmeno a uzivatelske heslo...toto se neustale opakuje....mate s tim nekdo podobne zkusenosti? d.
Podle mě by se měla sprava souborů úplně zrušit - jinak totiž nikdy někteří uživatelé nezačnou používat FTP a budou pořád zaplňovat fórum takovými dotazy.

Přitom FTP je jednodušší, rychlejší, bezpečnější, komfortnější - A je v KAŽDÝCH WINDOWSECH!
mam uplně stejnej problém:nedostanu se do správce souborů. navíc ještě nemam nahranej ani jeden soubor a stránky jsou tudíž nefunkční.posílal sem dotaz na podporu a odpověď samozřejmě žádná
Asi tak s tim spravcem, me pekne serou!Do zblba tu s tim klabosim a ne a ne se vubec DOSTAT, jenom NAHLIDNOUT do menu spravce souboru!
Takovyhle extra sluzby si narvete vitekam...
no slaaaaaaaava, sem se tam konecne proklikal!
No, na obhajobu správce souborů musím říct toto: ze školy nebo odjinut než z domu, mi to připadá jako daleko rychlejší a pohodlnější řešení úpravy stránek. Nemusím trávit čas stahováním vlastních stránek, přepisováním a novým nahráváním.
Nicméně nejen sladce: Občas smažu soubor a když se znovu přihlásím, záhadně se mi tam opět objeví. Navíc mi přes EDITOVAT špatně funguje čeština. Doplním si do stránek text a pak zjistím, že místo všech ž tam mám jakési ĺ.
Lyrel: Spravce uklada soubory nejspis v kodovani iso
jo taky se mi stalo obojí...maš pravdu
Ovšem nevím jinou věc.když máš 2 soubory - ten jeden je index.html a druhy nějaky jiny..a chceš je spojit dohromady(textově na strankach)tak jak to udělaš...)
A až jim tady naopak nebude fungovat FTP, tak zase zrušíme to, aby se všichni naučili používat webové rozhraní, že? To je logika!
Jak tak čtu příspěvky, správce souborů už asi 31 hodin nefunguje, a podpora mlčí. Jak dlouho ještě? Když k tomu ještě připočtu, že registrace se mi povedla až napočtvrté, protože systém dělal nesmysly... a že mi ze záhadných důvodů jako registrační adresu napsal sojkovec@seznam.cz, ačkoliv s tou adresu nemám vůbec nic společného... Úžasný výtvor. Dřív jsem tady býval spokojen.