Proč mi rušíte stránku!

Vytvořil jsem si stránku (http://mikesh.webz.cz), která byla záhy zrušena. Přečetl jsem si registrační podmínky a v žádném případě nemám pocit, že bych nějakou porušil. Na této stránce jsem chtěl prezentovat SVOJE výtvory(konkrétně SVOJI muziku v souborech *.mp3). Reklamu jsem zobrazoval řádně a a na všechny uvedené soubory vedli odkazy z hlavní stránky. Zajímalo by mě tedy, co člověk musí udělat pro to, aby mohl ve svých osobních stránkách uveřejnit nějaký obsah.

Váš servr, používa jako hlavní reklamní pouták 50Mb volného místa, které ovšem uživatel asi nemůže využít. Jak využije víc jak 15 Mb jsou mu stánky zrušeny.

Tímto Vás se zkaženou náladou zdraví Mikesh
Podle mě to není pravda... Můžeš dokonce limit o 4MB překročit... Počkej, až se k tomu vyjádří admin...
no nevim pokud jsi opravdu nic neporušil a měl si alespon 1 přístup za měsíc
potom by ti to nikdo jen tak nesmazal

Váš servr, používa jako hlavní reklamní pouták 50Mb volného místa, které ovšem uživatel asi nemůže využít. Jak využije víc jak 15 Mb jsou mu stánky zrušeny.

kdyz si proctes forum WZ uvidis ze se tu najdou i uzivatele kterym admin ze sve dobre vule jeste nejake to misto prida samozrejme kdyz slusne pozadaji