Neumim umistit soubory na server

Prosim mohl by mi někdo poslat navod jak umistit svoje www stranky?
FTP
hehe :))
Použij třeba Total commander - v něm máš ikonu ftp nahoře na liště. Po kliknutí na něj se ti zobrazí formulář- stiskni "nové připojení" a pak zapiš následující údaje:

Relace: libovolny_nazev (třeba "rodinka-ftp")
Hostitel: rodinka.euweb.cz
Heslo: heslo_co_jsi obdržel_pro_ftp_přístup_při_registraci
... stiskni OK a pak stiskni PŘIPOJIT a na té straně Commanderu, kde jsi měl kurzor na začátku se ti zobrazí adresář, kam musíš nakopírovat své soubory, co chceš dát na web (takže si nejlépe v druhém okně Commanderu zvol adresář s těmato souborama na svém haddisku, označ je pak jen stiskni F5 a ... HEURÉKA!)

Pro Sojkovce: jdi se vycpat frajere - nechápu, proč - když nechceš nikomu pomoct - tady vysedáváš a hážeš vlny! Je zajímavý, že takových samolibých mamlasů je v každém fóru plná pr..l! Že oni Vás distribuují spolu s webovými servery? Ke každému serveru 5 kokotů gratis!
Pro Sojkovce: tak před chvílí jsem objevil pár příspěvků, kde jsi odpověděl poměrně normálně, takže částečně bych rád svůj výpad proti tvé osobě změkčil :-). Ale jen částečně (abys nám zase nezpychl a "neradil" jako tady Markovi). Měj se.
<HTML>normalni: ty musis byt svaty clovek, verim, ze by ti ta ochota vydrzela dlouho, treba i nekolik let co bys odpovidal stale na stejne dotazy?

vetsina lidi ma snahu pomoct, ale nesmi se jim to moc znesnadnovat, jako treba takoveto dotazy

sojkovec: ono je lepsi nepsat radsi nic nez napsat tohle a nekoho nastvat (nic ve zlem a jsem si jisty, ze to vidis stejne)</HTML>
Otazka, jak dat stranky na web je projev cisty lenosti... a na webu jsou stovky navodu snad ve vsech svetovych jazycich...

MArek: Kdyby ses pokusil takovy navod najit, nasel bys ho...
Ale on se ptá zrovna tady!
a tady je armada lidi povinnych odpovidat na jakkoliv pridrzly dotaz?

ne, opravdu to tak neni
Tak se snad ale ptá, ne? Od čeho tu to fórum pak je? Lidi si tu odpovídaj na tísíce otázek, tak proč ne?
<HTML>dovolim si odpoved <a href="http://www.linux.cz/mailing-list/#nettiquette">odkazem</a>, lip bych to totiz asi nedokazal vyjadrit</HTML>