NEJDOU FTP KLIENTI PŘI .WZ.CZ !

Nazdar, jen by mě zajímalo co je to za tak vážnej problém, že to trvá tak dlouho ... má to snad něco dočinění s tou změnou ftp konektu ? Ten mi ale fachal, ale na všechny stránky s poddoménou wz.cz se nejde připojit přez
ftp klienty :-/ ale přitom přez webový rozhraní webu zdarma se v nich hrabat jde ! tak co s tim je ? už to trvá snad měsíc :-/

prosim ! doufám že se to někdo snaží řešit :-/
Mám tentýž problém, ovšem mě nejde přístup ani přes to webový rozhraní. Píše, že jsem zadal chybný heslo. Přitom bylo na 100% správný. Požádal jsem o zaslání novýho, prý mi bude zasláno obratem. Už druhej den a furt NIC!
nejde mi správce souborů, kdzž najíždím do administrace musím stránku aktualizovat aby se zobrazila, po zvolení "správce souborů" se mi opět zobrazí jen bílá stránka s nějakou cestou. Co s tím?
Ahojky!

Mám na Vás takový dotaz, asi se mi budete všichni smát, ale já to fakt nevím:-)

Doteď (už několik let) jsem si myslel, že např adresu něco.wz.cz musím do prohlížeče psát takto: http://neco.wz.cz , jinak by se mi nezobrazilo nic. Dnes jsem omylem napsal www.neco.wz.cz a dostal jsem se v pohodě tam, kam jsem chtěl! Jak je to možné? Ono to nejsou dva typy adres?

Pokud jste se už dosmáli, zkuste mi, prosím, odpovědět. Nějak srozumitelně, protože jak už jste asi pochopili, jsem naprostý laik:-))

Zdraví

Vojta.
Adresa se muze skladat snad z neomezeneho poctu subdomen.

xxx.xxxxx.xxxxxx.xxxxxxxxxx.neco.wz.cz
nevim proč, ale už hrozně dlouhou dobu mi nejde se připojit přes FTP na obsah mého serveru na s4b2004.wz.cz, koukám, že nejsem sám, může mi někdo poradit, nebo spíše může to někdo opravit (předpokládám, že chyba u mě není když to nejde ani ostatním)?
Tahle situace je dost zoufalá !

! NECHÁPU PŘOČ S TIM WEB ZDARMA NIC NEDĚLÁ ! :-/

S tím že se někomu při najetí do administrace WZ oběví prázdné okno a až pro REFRESHI to najede mám stejnou zkušenost.

Bohužel to vypadá že celý WZ je ňákej rozsekanej, blbě jim najížděj reklamy na našich stránkách, apod.

A připomínám, že tahle skupina fóra je pro řešení problémů, ale zatim se nikdo z týmu WZ nepřidal a nereaguje ani v jiných tématech !

Asi všem došly baterky :-/

PS. s tím, že by se na stánky nešlo dostat ani přez webové rozhraní WZ
zkušenost nemám ... bohužel ... bohudík :-/
To Sojkovec: díky za vysvětlení, ještě, prosím, upřesni: http://www.neco.cz se rovná nebo nerovná http://neco.cz ?
zalezi na konfiguraci serveru. nekde je potreba www.neco.cz a nekde staci neco.cz . takze se to teoreticky rovna..
Tak jak rika alien4
Ja sem asi blbej ale me se taky nejde prihlasit na ftp prez windows commander. ale u me to je tim ze fakt nevim jakou ma webzdarma prihlasovaci domenu :( poratte prosim nekdo
kenny me zmizel celej ucet, co jako ted mam delat ?]]
prej spatna adresa nebo byl smazanej. co je tohle za bordel nechapu !
TAK DĚLÁ SE S TIM NĚCO? POTŘEBUJU AKTUALIZOVAT STRÁNKY A N E M ů Ž U S E P Ř I H L Á S I T !A N I P Ř E S F T P ! Už to sakra vyřešte!
Mě to taky nejde, je do na tři věci....
jestli on ten důvod neni přímo v názvu...Web zdarma... co je zdarma stojí za .......
Hm tak nejsme sam :) aspon to me muze tesit me sice jde se pres TC prihlasit ale nemuzu tam nic nasoukat smerem ode mne opacnym smerem ano ale jak chci neco pridat pise mi to prenos selhal :(( sice tam muzu dat mensi upravy pres webovy rozhrani ale preci jenom je to trochu neprakticke
Tak dělá se s tim něco? ADMINE napiš něco!
Když kliknu na Správce souborů, tak mě to vyhodí na přihlašovací stránku, je to problém s FTP, nebo dělám něco blbě?
Jak jsem psal jiz jinde. Nechapu na co je toto forum. Nikdo z WZ tu asi nikdy nebyl. Jinak by se vyjadril k tak zavazne veci, jako je nemoznost uploadovat stranky na svuj ucet...! :( :( :( To je snad podstata hostingu, NE?
<HTML>jestli je tu nekdo, kdo umi konkretne popsat svuj problem (vcetne toho, ze uvede svoje uziv. jmeno a chybovou hlasku), tak rad pomuzu

zatim jsem si toho nevsiml</HTML>
Adresa: drauk.wz.cz
Chyba: pri kliknuti na "spravce souboru" vyskoci bila stranka s hlaskou:

/home/web/admin.wz.czuh oh

Nelze se pripojit na FTP. Pouziovam TC 6.1
Registroval jsem se dnes dopoledne kolem 11:00.

Staci to takto?
<HTML>opraveno (snad), sorry</HTML>
Mno, už asi tři dny mám tento problém: Přihlásím se (uživ. jméno : htt.wz.cz) a zadám heslo. Napíše mi to hlášku : Chybně zadané heslo . Přitom jsem se s ním ještě v pondělí přihlašovala a bez problému. Nicméně jsem klikl na "Zapoměli jste své heslo?" a zadal údaje a zobrazí se mi : "
Na adresu zaregistrovanou k tomuto účtu byl zaslán přístupový kód pro další krok." Ale na můj email, který jsem zadal při registraci nic nepřijde. Už jsem to zkoušel asi 5x a stále nic.
Prosím o pomoc
Ne, stále ta samá hláška. Ještě dodám, že mi nejde ani přenos přes FTP. To je ale logické, když mi to píše špatné heslo...
SPRAVCE SOUBORU funguje.
Prihlaseni pres TC - stale nic. Login Incorrect.
Jsem si jisty, ze mam vse nastaveno tak jak ma byt.