úvodní stránka: vidím jen banner

Mám stránky fila.webzdarma.cz, které mi na jiné adrese (fjculture.webpark.cz) fungují, ale po přechodu na webzdarma.cz se ze záhadných důvodů zobrazuje pouze reklamní banner (v horním rámu) na mnou zvoleném černém pozadí. Úvodní stránka je index.html, ale nemůže být problém třeba v tom, že je rozdělena na 2 htm framy a třetím je (nutné zlo) vložená reklama? Jak to potom vyřešit? Prosím o pomoc.
fila.webzdarma.cz se mi zobrazuje správně - 3 framy, v horním je reklama, všechny soubory se našly. Kdyby se ti to v IE pořád nechtělo ukázat dobře, promaž si cache.

Akorát v mém Firefoxovi vypadá tvoje menu (levý rám) dost hnusně, protože scrolluje do strany. A scrolluje proto, že odkazy se nezalamují.

<table>
<tr><a href="book.htm" target="webpage">book</a></tr>
<tr><a href="album.htm" target="webpage">album</a></tr>
<tr><a href="cinema.htm" target="webpage">cinema</a></tr>
...
</table>

- chybí ti tam značky td, správně by jeden řádek menu vypadal takhle:
<tr><td><a href="webpage.htm" target="webpage">home</a></td></tr>

Ovšemže tabulky jsou nouzovka, zvlášť u takové maličkosti, jako je menu... ;-)
Problém vyřešen. Reklamní banner umístěn na jeden ze dvou htm souborů, tvořících mou úvodní stránku.
Dík. Tagy <td> jsem v řádcích menu nepoužil záměrně, protože to udělalo (v IE) velké mezery mezi řádky.
No, ony velké mezery mezi řádky se jednak dají snadno oddělat a jednak je to bez <td> nelogická patlanina, která velmi ztrpčuje surfování jakémukoli uživateli Gecko prohlížeče, který zavítá na tvůj web. Fakt, žes to udělal záměrně, je dost smutný... :-/
test

(sorry, jenom něco zkouším)