nejde mi ftp ani spravce souboru

kdyz se chci prihlasit prez ftp tak mi to vyhodi hlasku chybne heslo ( to je ale spravne) a kdyz zkousim to webowe rozhrani tak se prihlasim )heslo funguje) ale po kliknuti na spravce souboru me to zase odhlasi...podle toho fora je to docela castej problem ale odpoved neni nikde
Potvrzuji - mam stejnej problem, ale odpoved zadna :-(
rovnaky problem, asi je to u nich
Mě taky nejde správce souborů.pokaždé mě to vrátí zpět na zadání hesla a jména a tak se to stále opakuje./Poradte co stím .Nemůžu editovat stránkky,protože přes FTP to taky nejde.Díky.

No tak já sem se prodral až k tomu, že vim, že blbnou nejspíš jen stránky s poddoménou .wz.cz ... prohlížet je přez http jde, přez ftp se jde hrabat jen z webového rozhraní webu zdarma :-/ což je dost naprd :-/

Z žádného FTP klienta se ftpéčkem na stránky .wz.cz prostě nedostanete...

Vím jen že .borec.cz funguje ...

už to trvá dost dlouho tak by mě zajímalo co je to za tak trvdej oříšek :-/
na dotazy v tomhle fóru lidi z WZ nereagují a já tam mám dvoje stránky,
si asi hodim mašly :-/

Takže všem přeju silný nervy :-/
PS. nejnovější příspěvky do fóra by podle mě byly lepší nahoře než dole :-/
Stejný problém, ovšem s doménou euweb.cz. Právě jsem si ji zaregistroval. Dočkám se řešení dřív než mi registrace propadne?
Chapu, ze je toto FREE hosting, ale nejaka reakce by mela nasledovat, ne? Mam ten samy problem s prihlasenim na FTP. Na ucet pres web se dostanu naprosto v pohode. Spravce souboru mi ale vyhodi bilou stranku s nejakym nesmyslem. Je to podobne adrese umisteni stranenk na serveru.

Stoji tu tech par nestastnych lidicek, kteri maji problem, za odpoved? :(