zase smazání webu

zgrel.wz.cz byl tentokrát smazán 8.3.2004 někdy kolem 20:00

reklama se zobrazovala
nebyl propojen s jiným webem na webuzdarma ani nikde jinde, když nepočítám odkaz na návštěvní knihu
neobsahoval erotiku ani warez

rád bych věděl, jestli to bylo kvůli těm šesti rarům na které nesměřoval žádný odkaz ze stránek

nebo kvůli tomu, že by se někomu mohlo zdát, že stránky poškozují dobré jméno provozovatele, protože obsahují článek o kokotismu a tím pádem i vulgární slovo KOKOT ve všech tvarech.

v druhém případě bych se totiž nemusel obtěžovat opětovným uploadem...
-rw-rw-r-- 1 nobody nobody 5000000 bře 8 14:53 met.part1.rar
-rw-rw-r-- 1 nobody nobody 5000000 bře 8 14:43 met.part2.rar
-rw-rw-r-- 1 nobody nobody 5000000 bře 8 14:22 met.part3.rar
-rw-rw-r-- 1 nobody nobody 5000000 bře 8 14:32 met.part4.rar
-rw-rw-r-- 1 nobody nobody 5000000 bře 8 14:12 met.part5.rar
-rw-rw-r-- 1 nobody nobody 732672 bře 8 14:02 met.part6.rar

ocekaval bych, ze napisete neco jako "sorry, byla to moje chyba"
omlouvám se, byla to rozhodně moje chyba.
a teď už vím i která.
děkuji za ponaučení.
o co tu šlo?
Zdravím Webzdarma!

Mohu se čistě ze zvědavosti zeptat admina, jakým způsobem zjišťujete ty "závadové" stránky? máte na to nějakého robota, nebo je to o náhodě, či snad na udání případně poctivě kontrolujete jednu stránku po druhé?

Také bych uvítal, kdyby se mi ozval někdo, kdo provozuje stránky v systému phpNUKE pro výměnu zkušeností a vzájemnou pomoc. Děkuji.

Mějte se parádně!

Vojta.
<HTML>mame nastroje na vyhledavani kandidatu ke smazani, ale zruseni stranky dela vzdy zivy clovek</HTML>
dobře vědet :o)
Je nějaký zpusob jak (programově) zjistit správnost pozice banneru?
Mám na mysli případ, kdy má někdo nastavenou reklamu nahoře ale vloží ji na konec stránky.

Nějaký program, který by si stránku vykreslil a poznal, jestli je banner vidět třeba v 800x600?

Například na Billboard.cz to nějak poznají a nezdá se mi, že by tam měli armádu ukrajinců (bez urážky) ;)
<HTML>DoubleThink: je asi na prvni pohled zrejme, ze to neni tak jednoduche, ono to totiz neni ani jednoznacne, pokud se nerekne, ze to musi byt videt v nejake konkretni verzi konkretniho prohlizece

muselo by to podporovat technologie jako html, css, js, flash .... nam to za to nestoji, tihle lide neohrozuji provoz tohoto serveru, takze neni zivotne dulezite tyhle weby mazat okamzite, maze se to nahodne</HTML>