!DŮLEŽITÉ ! VŠECHNY WEBY NA WZ JSOU OHROŽENY !

VŠECHNY WEBY NA WZ JSOU OHROŽENY !!!!!!!!!!!!!
lukasik totiž může na stránce Harry-potter.euweb.cz/cp.php měnit veškeré nastavení stránek - VŠECH na WZ bez vědomí uživatele !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Všichni POZOR !!!!!!!
<HTML>ty ses asi fakt debil co ? poradte mi nekdo co se na to da rict slusneho</HTML>
slusneho nic... staci kratke prohlaseni admina, ze se jedna o sireni poplasne zpravy a pokud se to bude opakovat, tak budou takoveto pokusy bez dalsiho smazany.
<HTML>smazan byl uz opakovane, kdysi se ho to asi dotklo tak ted nas tu bude otravovat jak zly duch</HTML>
Opravdu je to pravda ale mala oprava jedna se o stranku:
http://harrypotter.euweb.cz/cp.php
PODIVEJTE SE TAM
jj, podivejte se tam... je tam administrace [byla, z bezpecnostich duvodu jsem ji presunul jina] k tomuto webu...:))))))). Nefim co k tomu rict... napodobne jako admin... ses vubec normalni...?

To je dalsi predmetna diskuze jako ze tu hackuju stranky... a mastre... a admin mi dava hesla... hm, vubec nefim proc tu vubec pisu - jinak kdo chtel vedet co tam bylo je to pod http://www.harrypotter.euweb.cz/admin/ ale je tam stejne heslo tak to mate jedno...:o)).
Míro, nedělej že vůůůbec nevíš vo co jde. Ta administrace je k WZ a ne k Lukasikově stránce. Viděl jsem to na vlastní oči a viděli to: the smack, kriss, Šíma, leps a hodně dalších...
Lukasik tam zadal adresu autobus.wz.cz (kámošova stránka) a zadal volbu zablokovat a kámoš se tam teď nemůže přihlásit !!! JE TO PRAVDA !!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

P.S. NEJSEM ZLÝ DUCH A JEDINÝ CO SE MĚ DOTKLO JSOU VAŠE LŽI !!!!!!!!!!
!!!!!!!!!
No nic, jen uvazuju, zda neni lepci toto tema smazat... o5 stejni lidi... o5 totalni kravovoviny melete... nema to s vama cenu
>No nic, jen uvazuju, zda neni lepci toto tema smazat...
Svoboda slova, komunistická cenzura, nechceš nás za to udat SNB nebo STB (nebo KGB) ?! :-(§)
>o5 stejni lidi
viz Lukasik
>o5 totalni kravovoviny melete...
kdyby jste se nevykrucovali, nebyly by to "kravovoviny (?)"
>nema to s vama cenu
s tebou to nema cenu
>>Svoboda slova, komunistická cenzura, nechceš nás za to udat SNB nebo STB (nebo KGB) ?! :-(§)
To s tim nema nic spolecneho, delate ze sebe opet akorat sasky... a snazite se o neco co nikdy neexistovalo, a neexistuje a existovat tezko bude..

>>>>o5 stejni lidi
>> viz Lukasik
co viz ja? Rikam, uz druhe tema kde ste si zas neco vymysleli a stojite za svoji blbosti...

>>kdyby jste se nevykrucovali, nebyly by to "kravovoviny (?)"
Ja pouze uvadim veci na pravou miru:))). Nefim, kde jsi vzal ze je tam nejakej admin system k WZ, byla tam obycejna administrace k memu webu HP:))))).

>>s tebou to nema cenu
Tak to klidne skoncime ne? Nebo si to pojd vyridit ve skole, stejne uz vim kdo ses... tak to rovnou vzdej... Proste pochop ze mi tezko zkazis povest ci nekoho presvedcis kdyz sem das nejakej odkaz na moji administraci HP webu, ci budes tvrdit ze admin mi dava hesla a dalsi nesmysli, co jsi tady jiz vypustil...!


Rikam, me to je jedno, ztracime tim cas oba a ty ze sebe jeste delas blba [jako ze jim ses, ale mel jsem jinej nazor], ale delej jak chces... je to na tobe, ja jeste muzu kecat, ale mira uz tezko... takze preber si to jak chces, jestli se ti tu nelibi ci se ti nelibi mira, tak se odstehuj jinam, v CR mas jeste aspon 2 freehostiny a po svete toho je... a vrat se az pripustis ze mira ani ja nelzem...
Chtěl bych upozornit "pana KGB", že šíření poplašné zprávy je trestný čin. Tak si dávejte bacha, co hlásáte; když se díváte na net umyjte si monitor, pokud nosíte brýle, tak si je vyleštěte, pokud nenosíte, tak zajděte k očaři. Myslím, že 4 dioptrie a nový mozek by mohly vaše problémy vyřešit... :o)

Dále bych "pana KGB" prosil, aby si výplody své fantazie (či choré mysli) schoval někam, kde to někoho zajímá a neobtěžoval normální lidi takovými žvásty. Někteří lidé v této konferenci možná hledají PRAVDIVÉ odpovědi na své OPRAVDOVÉ problémy.

Děkuji
tak ale ted uz toho mam dost... ze ja se do tohohle threadu prihlasoval... kdyz tomu dementovi nebudete porad vsichni odpovidat, tak tenhle thread zapadne nekam dozadu a podobne to dopadne i s ostatnima - nebo budou smazany. na diskuzi musi byt nejmin dva, ze... kdyz si tady bude psat sve vylevy sam, tak bude celkem neskodny... (a taky ho to nebude dlouho bavit).