pro admin: zrušení účtu

Zdar miro,
proč jsi mi zrušil účet (cermi.wz.cz) ? Pokud vím tak jsem žádná pravidla neporušil, dokonce i reklamu jsem tam měl.
Napsal jsem ti ti na mail ale bohužel jsi na něj neodpověděl
a mel si dost pristupu?
nebo jestli ti to nasmazal nekdo jiny
mam rovnaky problem - bez upozornenia mi bol zablokovany ucet
a rovnako sa to stalo aj kamosovi - je to nejaka privelka zhoda nahod
pristupy som mal a bolo to aj evidovane v polozke reklama
asi je cas prejst ku konkurencii
Myslim ze pristupu jsem mel dost - 500/tyden by snad melo stacit.
Reklamu jsem mel taky - a i kdybych nemel poslali by upozorneni (uz mi to tak jednou udelali). Bohuzel admin mi porad neodpovedel, prave to upladuju znova ale pekne me to stve - a nejvic me stve databaze - posledni zalohu jsem mel pred 3 tydny!
A nikdo jiny pristup k mymu uctu nema - az na admina a hackery (pred tema by snad WZ melo byt chranene, ne?)
no to se mi stalo taky a ted je ne mejch strankach velkej.chytrak.cz uplne cizi stranka nejakyho kokotskyho modelare letadel.
ješte že ten problém nemá jenom jeden človek, admini by si konečne mohli uvedomit že tam maj kurva chybu a neco s tím udělat, aby systém rušil bez upozornení stránky je blbost! Systém je naprd udelanej a pak jenom lidi nadávaj, bud si opravte systém nebo udelejte nejaké uporoznování že neco není ok at maj lidi třeba 3 dni na opravu, tohle je moc moc špatné řešení .... a vymlouvat se na to že máte 90tisíc uživatelů ... trapné