Nezobrazuje se mi REKLAMA

Ahoj :))

Vcera jsem nove nakopiroval index.htm, do ktereho by se mi mela vkladat reklama. Bohuzel se mi zatim nezobrazuje. Proc?

www.matematika.webz.cz

PS. Hostuju tu ctvrtym rokem a zatim jsem s ni nemel problemy...
Jo, já mám stejnej problém už hezky dlouho, nedávno mi kvůli tomu blokli stránku. Nějak se mi ji tam opodařilo znovu dát, ale opět tam není. Nevím proč, ale jako by tam nebyla střídavě, chvíli je a chvíli není... a nikdo odpovědný se k tomu jaksezdá nechce vyjádřit. Nevím, snažím vyhovět všem podmínkám hostingu, ale vypadá to, jako by sám WZ házel některým uživatelům klacky pod nohy :(
Vždy jsem byl s hostingem spokojen a nerad bych, aby se to teď kvůli chybě na druhé straně (která je vlastně nevýhodná pro obě strany) nějak měnilo!
Čauky! Asi 14 dní se mi žádná reklama nezobrazovala - předtím (cca roka půl) bylo vše v naprostém pořádku. Docela jsem ty 2 týdny trnul, aby to admini nesmazali:-) Teď je reklama zpět (cca 1 týden), ale nebaví mě denně s obavami kontrolovat, zda tam je či ne...

Zhruba rok a půl bylo všechno ok, občasný výpadek, ale to se dá samozřejmě pochopit, vždyť je to služba zdarma. Již cca 4 týdny se mi nedaří dostat se na webové rozhraní - prý kvůli firewallu. Ten jsem měl ale doteď zapnutý (ten integrovaný v XP) a nevadilo to! Prý se ten firewal nedá nastavit, je nutné ho vypnout. Hm, hlavně že se všude píše, že bez firewallu na internet nelez:-) Ale to se řeší v jiném topicu...

Pouze tyhle dvě věci mě na tomto webhostingu znervózňují:-) Fakt by se mi nehodilo, kdyby kvůli mnou nezaviněné chcybějící reklamě někdo zkužvartil mé stránky. To by se mi na hubě udělal pěknej Ransdorf!:-)
Uz mam po problemu... Mistni robot si stranek vsiml a zacal vkladat banner :))

Ahoj,

mam ten samy problem. na <fotof.wz.cz>, mam posledni zobraz. banner dnes 16:00 (IIRC), ted (po znovuzprovozneni ftp serveru) jsem menil obsach a dal tam znova kod na reklamu, <!--WZ-REKLAMA-1.0-->, ale porad nic. Tak doufam, ze to jen periodicky projizdi nejaky robot a uraci se ji tam dat. Nerad bych mel smazane stranky.

Ad Headlong:
>Zhruba rok a půl bylo vąechno ok, občasný výpadek, ale to se dá samozřejmě pochopit, >vľdy? je to sluľba zdarma

Coze? Zdarma? Ony freeweby obecne nejsou zadna charita :-). Zijou (nebo z casti prezivaji ) vetsinou ze zobrazovane reklamy na tvych strankach. Nastesti webzdarma.cz se mi libi, ze nema tak agresivni umisteni reklamy. Plus prostor a skripty. Ale uvidime, jak na tom ted budou s kvalitou.
Reklama se mi v podstatě poslední dny nezobrazuje vůbec (www.cokoliv.unas.cz). Doufejme že to zase pojede jako dřív, nebo že nám tady alespoň admin napíše proč se tak děje a nebude nám hned mazat stránky.
Přesně tak, už mi dvakrát smazali stránky, že prý obcházím reklamu!
Ale to neni pravda, ona se mi tam pouze nezobrazuje, ale ten kod pro vložení tam mám :((
Takze k tomu problemu je jednoduche reseni.
1. pokud se vam uz reklama zobrazi a pokud se vam nahodou podari pripojit k FTP, tak si stahnete zalohu a kdyz upgradujete tak tam ten script s reklamou soupnete z te zalohy. Nespolehejte na nejakeho robota.

2. Pokud nemate reklamu vubec, bombardujte admina. Nestaci jeden mail, musi jich byt nekolik(desitek). Do doby napravy si web zalohujte nekolikrat denne(pokud jde FTP je to sranda).

3. Pokud vam smazou stranky hned je natahnete zpet a cekejte a pritom bombardujte admina maily.


Ono to casem nekoho prestane bavit a konecne nebude hledat nove vychytavky a venuje se provozu tohohle prudelecneho serveroveho pole.
Sranda je, ze i kdyz mate kod, mate vse v poradku tak se vam v 90% casu stejne zobrazuje prazdna bila nudle. Tady ani ty reklamy nefungujou. Ono veskere vylepseni jen ku zhorseni stavu byva. Mam podobneho providera na WiFi...ale toho platim tak se muzu i vztekat. Tady akorat musim drzet hubu....eee klavesnici ...a piskat a doufat.

Dodnes...cca 14 dni...cekam na jakoukoli odpoved na upozorneni na nefunkcnost reklamniho robota mailem. I kdyz nemohu prozatim na Miru rici spatne slovo. I mou stupiditu (totalni zhovadilost u webu....ale TOTALNI)dokazal rozumne a slusne mailem naznacit :)))
Já s nezobrazováním reklamy zápasím přes 2 měsíce a přišel jsem jen na jednu věc- pokud se nezobrazuje, tak zajdu do administrace, přepnu na reklamu ne všech stránkách a hned zase zpět, pak dám správce souborů, prohlédnu si zdrojový kód souboru, kam dávam reklamu a uložím jej, pak se mi zobrazí (nicméně čas od času zmizí a musím tenhle postup opakovat)
Zatím mi to vždy fungovalo, ale otázkou je, proč to musím dělat a proč se nikdo nesnaží to zobrazování reklamy napravit, zvlášť, když je jím postiženo tolik lidí...
tak jsem nevydržel a zkopíroval jsem si do svojí stránky kód reklamy ze stránky kde byla reklama zobrazená a je to tam
Ale to se mi tedy nelibi! Ja umoznuji (dle podminek) providerovi zobrazovat reklamni prouzek na sve strance, nicim ho neblokuji ani nemazu, ale kde je psano, ze mam denne kontrolovat web, zda nejaky robot tu reklamu vlozil ci ne? To se mi opravdu nelibi!
Nemusis denne, staci to poradne udelat jednou...
To neni pravda, pokud myslis mit reklamni kod v indexu. Mam ho tam a stejne se mi posledni 3 tydny reklama temer nezobrazuje!
Ja tu reklamu mam v jednom souboru, odkud ji prikladam vsude, kde je ji potreba...
Tak proc to takhle rovnou neni napsane v podminkach?
V podminkach se pouze pise, ze banner musi byt bud na 1. strance nahore, nebo dole na vsech strankach. Technicky zpusob, jak ho tam uzivatel umisti, je libovolny... Vychozi zpusob je, ze se proste pri uploadu souboru sam do nich vlozi, bud do vsech, nebo jen do indexu, zalezi na nastaveni. Protoze vim, ze to neni moc spolehlivy, ziskany reklamni kod banneru si zkopiruju do extra souboru, a tim padem ho mam a mohu ho vlozit rucne, kde je ho treba, at uz bot WZ funguje, nebo ne. Ja osobne pro jeho vlozeni pouzivam funkci include(), je to velice ucelne..
Pred chvili jsem si sem natahla stranky a reklama nikde (pouzivam reklamu na jednu stranku) a tak jsem zkusila reklamu na vsech strankach a ono porad nic! Nikdy se mi to jeste nestalo. Jenom doufam ze ten pritroublej robot si toho vsimne a nebudu mit nervy z toho jestli mi uz stranku nesmazali.
Mohu poprosit o nejaky navod JAK presne pouzit funkci include? Vypada to jako ta nejjistejsi moznost. Dekuji!
No mě ve čtvrtek blokli stránky kvůli nezobrazený reklamě ( http://cernaskola.mysteria.cz/ ), to mě hodně nasr.... ehm nastvalo a jestě k tomu v tý době nefungoval správce souborů ani FTP. Tak jsem vzal rám a totálně jsem ho předělal, tak že dole mám reklamu (kdo navštíví, uvidí). Ale tak jednoduchý to nemohlo na webzdarma bejt. Nastavil jsem automaticky nastavení na zobrazení reklamy na stránku rekl.htm a vono ho...! Tak jsem našel jinou stránku webzdarma s reklamou a překopčil jsem to tam. Teď to fachá, jen po většinu času je tam jen bílej pruh (snad to nevadí, reklama to přece je a chyba je na straně někoho jinyho).
Pro Beda Travnicek:
Pokud jste tu reklamu skousl z jineho webu nez toho sveho, mate tam blbe ID. Takze to bude pripisovat pristupy jinym a vas zase zakousnou. Zkuste tam soupnout jiny index.htm( ac nesouvisejici s vasimi strankami), zmenit nastaveni reklamy, pockat, zmenit, pockat...az se povede vyloudit reklamu. Pak ten retezec prekopirovat do sve stranky. Jinak se podivejte do sveho infa na administraci wz, tam uvidite zda se vam pripisuji pristupy. Je to odvozeno z ID reklamy.
Pro VaKu
Mam tam přístup na reklamu dnešní! Já jsem to tam výše blbě vysvětlil, nezkopčil jsem tam reklamu od někoho jinýho ale z jedný mý stránky, kde se objevovala... záhadou mi je proč jen tam (neměl jsem ji v nastaveni uvedenou).
Pro Beda Travnicek:
Ano, asi jsem to blbe pochopil. Ja udelal to same a mam klid. Sice 90% casu je bila nudle, ale pristupy jsou. Takze to je starost uz jinde a jinych. S tim si triko netrham.
Cus a at mate malo problemu na WZ