KUA!

Kur*a, jsem blby ja nebo server? Proste nejde nahrat soubor, ktery nutne potrebuju, v html kodu je odkaz na neexistujici fotku a ona se zobrazuje.. stranku prepisu a ona je tam dal v puvodni hodnote? Tak jsem blby nebo co? A to nejsem zacatecnik, jsem tady pres 3 roky a tohle se stalo poprve... doprdele, me to sere

sry za mozna sproste slova, ale citim se tak
Stara verze se ti nacita z cache prohlizece nebo proxiny... Na vine neni server
hmm a jeste jedna vec... co jedo hajzlu zase tohle?
http://korna.aktualne.cz/ftp.JPG
domnivam se, ze by se ucastnici diskuse meli vyjadrovat slusne (i kritika se da psat slusne),
nepusobi to dobre - zvlast kdyz je problem na vasi strane (a i kdyby ne ... nemam moc chut diskutovat s lidmi, co pouzivaji takoveto vyrazivo)
> co jedo hu zase tohle?

Hláška není jenom na to aby se odklepla...

Quota exceeded - překročená kvóta
no to je sice pekne, prekrocena kvota.... no ale proc?
# du -sh /3w/aktualne.cz/k/korna
54M /3w/aktualne.cz/k/korna
:-)
coze? nechapu
Tak to ti není pomoci :-)
Ze byste teda misto kydu mu to vysvetlili! mne by to treba taky zajimalo....chapu, ze ma prekrocenou kvotu/cesky psano/. Ale co znamena tamto to...
# du -sh /3w/aktualne.cz/k/korna
54M /3w/aktualne.cz/k/korna?

nemyslim si, ze jsem blb, ale mozna je to omyl. Treba mam o sobe vysoke mineni, ale tohle nas na skole neucili.
Ja to take nechapu a to nejsem blondina!
Vam uz opravdu neni pomoci...
A je, pan chytrej!
Pan neni moc chytrej, pan jen mel tu drzost se naucit cist a psat :-/
Toz Mister Sojkovec, je mi divne, ze vam stoji za to porad se tvarit jak tajemnej hrad v Karpatech. Takhle psat bych umel taky a pritom sam vim velky kulovy s prehazövackou. Chci vedet co to znamena ta sifra mne neznama. A pokud to vite a vyznavate pravidlo ze nic neni zadarmo, prosim o fakturu s DIC a ICO na maila. Ten je funkcni.

A jinak zjistuji, ze tady chtit poradit je asi zbytecny. Nastesti moje weby jsou v chodu bez problemu, pokud budou mit problemy tak je s klidem opustim a zabalim to. At se zeptas na co chces dostanes pouze nic nerikajici odpovedi, pripadne te ujisti, ze vlastne nemas pravo na existenci, nebot nejsi genius, pripadne spravce aspon peti serverovych poli, odbornik na deset verzi Linuxu, programator vseho co jde, atd. Bohuzel se tady dopousti cinnosti i studaci a zacatecnici.
Sojkovec a Freya se narodili s klavesnici v zadku a serverem v makovici. Cest jim, jsou genialni a vsevedouci
HOWG uz po vas nic nechci By WZ skoc mi na hrb
http://korna.aktualne.cz/ftp.JPG
tak tohle se mi tam zobrazí taky. Tak jem se na to vysral a šel na klasiku přes spránce souborů! Do včerejška tu byl lepší problém, SPRÁVCE SOUBORŮ nefachčil!
Jo ještě něco, neni tohle diskuzní fórum jen o nadávání, do píče už?
# du -sh /3w/aktualne.cz/k/korna
54M /3w/aktualne.cz/k/korna

Tohle je prikaz pod Linuxem, ktery vypise velikost adresare
pokud vas to zajima:
# - prikaz spoustel administrator
du - vlastni prikaz
-sh prepinace:
s prohledavani celeho adresare vcetne podslozek (a asi i symlinku?)
h pro "lidsky" format (human friendly) vystupu
/3w/aktualne.cz/k/korna - tvuj adresar na webzdarma
No a cely tento prikaz se vsemi prepinaci vyplivne tohle:
54M /3w/aktualne.cz/k/korna coz znamena, ze v tvem adresari je 54MB, tudiz prekrocena kvota.
<HTML>Vladim: diky, ja bych na to silu nemel

Fredy: stoji me to celkem dost sil, ale snazim se pomoct vsem, co se dokazou slusne zeptat - naopak takovehle vulgarni vykriky (jako tu predvadis ty) spis radsi mazu, abych se na to nemusel divat (a nastvavat se), ale asi to neni obcas na skodu nechat, at si kazdy udela obrazek sam</HTML>
Dekuji Vladim. Konecne vim co to znamena. Nejsem odbornik na Linux.
>> Jo ještě něco, neni tohle diskuzní fórum jen o nadávání, do pí*e už?

Kdyz sem budou prispivat lidi jako ty, tak nejspis jo...
Lidi nečtou a nemyslí - nic nového pod sluncem...
Hmm, tak diky mooc... ALe 54mega a uz prekrocena kvota? Neni ta kvota az od 60mega? Jinak uz prechazim na jiny hosting.. tady me to teda zacina po vic jak 3 letech bez problemu stvat...
>Neni ta kvota az od 60mega

Není, je to 50MB
Já to dělal tak, že sem uživatelum nastavoval kvóty natvrdo, takže je nemohli překročit.
Ale nevim, jak se to snáší s FTP...