že by to fungovalo?umístění reklamy.

zdarec lidi, taky už mám hodně přes týden vystaveny stránky a reklama nikde, ani když jsem tam zadal ten proužek s Web.....
Tak mě napadlo, že by se dal stáhnout html kód z nějaké stránky, kde to funguje, akorát v tom kódu je ID asi těch stránek, takže by se tam muselo vložit to "naše" ID, ale nevím, jestli to funguje. Jestli má někdo s tím zkušenosti, tak ať prosím odpoví. Kdyžtak tady je i email: m85@centrum.cz
děkuji a přeji hezký den.
<HTML>nahrej soubory kde chces reklamu znovu na server... jinak vlozeni reklamy muze branit napr. jina reklama co s WZ nesouvisi</HTML>
Mám ten samý problém. Zobrazení reklamy nastavené správně, v souboru na patřičném místě kód <!--WZ-REKLAMA-1.0-->.

Fungovalo to, zničeho nic (a je to už min. týden) se ta reklama přestala zobrazovat. Přitom nastavení reklamy v administraci se nezměnilo a v souboru, do nějž se reklama vkládá, se taky nic nezměnilo (co se umístění a zápisu kódu pro reklamu týče). - zkontrolováno!

Kde je chyba?
Mam tutéž situaci, zobrazování reklamy bylo v pořádku funkční, ale poslední týden se nenačítá. Bylo by vhodné vyjádření admina, protože stránky v tuhle chvíli nesplňují (NE MOJÍ VINOU) podmínky hostingu.
TÍMTO SE PŘIPOJUJI K VEŘEJNÉMU APELU NA ADMINISTRÁTORA!
NA NĚKTERÝCH WEBECH SE NEZOBRAZUJE REKLAMA. NEJEDNÁ SE O CHYBU UŽIVATELE, ŽÁDNÉ OMEZENÍ KTERÉ BY BRÁNILO NAČÍTÁNÍ BANERŮ NA STRÁNKÁCH NENÍ, A REKLAMNÍ PROUŽEK SE PŘESTO NEVYKRESLUJE! JAKÝM ZPŮSOBEM V TAKOVÉM PŘÍPADĚ POSTUPOVAT? ŽÁDÁM O MOŽNOST VYGENEROVÁNÍ HTML KODU PRO ZOBRAZENÍ REKLAMY, ABY NEDOŠLO KE SMAZÁNÍ PROSTORU PRO PORUŠENÍ PODMÍNEK VAŠÍ SLUŽBY.
DĚKUJI ZA BRZKOU ODPOVĚĎ, ŠTEFAN KLIMENT sr.
Já kvůli tomuhle dnes měl zablokovaný přístup na stránky, i když jsem měl <!--WZ-REKLAMA-1.0--> správně umístěné a nastavené zobrazení nahoře. O stránky pečuji každý den a byl bych velice nerad, abych o ně kvůli takové chybě přišel.
Nevím, jestli je to problém obecně, ale mezobrazují se mi v IE reklamy na více serverech (nejen WZ), takže jsem si jednoduše myslel, že když se mi nezobrazuje i na té mé, tak se bude jednat o stejný problém, ale ouha... doporučil bych všem, co mají své stránky rádi, aby se podívali na počet zobrazení banneru.
Tak jsem znovu napopíroval ten příkaz, znova uložil zobrazování reklamy a světe div se- funguje to!
Každopádně by mě zajímalo, proč to před tím vypadlo.
taky jsem dnes dostal žlutou kartu, reklama zničehonic nikde prej dokonce 2 měsíce haha, ani se tam opětovně nevloží kod !
dal jsem ji tam ručně ale uvítal bych kdyby webmaster podal nějaké vysvětlení a ne rozesílal výhružky o zrušení stránek !
Dobrý večer, já mám uplně stejný problém. Už jsem dostala také žlutou kartu a celkem mě to mrzí, v podstatě zatím o nic nejde, protože si stránku můžu nahrát znova vymazáním toho souboru, ale do budoucna....zajímalo by mě jestli je chyba někde na serveru a jestli to opět půjde, nebo jestli se nějak změnilo nastavení a je to naše chyba, že jsme ho také nezměnili... Děkuju za brzkou odpověď!
<HTML>Aneto, pri adresovani souboru pro vkladani souboru se ocekava relativni cesta, tj. treba adresar/soubor.html ... nikoliv to, co jsi tam mela dosud:

http://www.zamilovana.cz/index2/horejsek.htm.webz.cz/index2/main.htm</HTML>